SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tajskie delicje - Testolic - testosterone propionate

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3769
Marqz łap SOG'a za cierpliwość i rzetelność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak byś miał trochę oleju w głowie to byś chociaż sprawdził czy adres swój podali właściwy. Co do stronki to sprawdziłem jej pochodzenie i domena należy do T.P Drug tak że nie muszę sprawdzać adresu. Że nie ma na niej żadnego info od dawna to inna sprawa ale sprawdzałem stronę i wiedziałem już dawno że to ich. Z reguły apteczne leki nie mają takiej objętości. Wyciągnąłes sobie gdzieś z zakończenia jelita grubego tą teorię. Napisałem że jest to dziwne aczkolwiek nie dyskwalifikowało tego leku. Miałem jednak szczęście sprawdzić kiedy jeszcze działał i żadnego z tych produktów nie było w tym katalogu. Tutaj myślę że bezczelnie łżesz i powtarzasz po kooksie. Myślenie nie boli, ale nie zawsze jest słuszne.
Mogłeś sie zwyczjnie przyznać do błędu jak facet ale tego nie zrobiłeś.
Jeszcze nie zrobiłem bo ciągle szperam, w tej chwili czy ten testolic jest ogólnie dostępny w Thai, jeśli tak to wyjdzie na twoim i nie mam żadnego problemu z przyznaniem ci racji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Co ty chcesz sprawdzać co ? Pojedziesz do Tajlandii i objedziesz apteki w całym kraju ? Bo mój kumpel był w thai i kupował sobie w aptece, ja też mam z apteki. Szperaj se chłopie do śmierci. Udowodniłem apteczność Testolica ale tobie mało, to oki pogadaj sobie.


Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-04-17 10:34:16

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja się z niczego nie wykręcam i w tej chwili nie kwestionuje że tego że to lek apteczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
No ale tu znowu kłamiesz:
Że nie ma na niej żadnego info od dawna to inna sprawa ale sprawdzałem stronę i wiedziałem już dawno że to ich.
bo napisałeś przedwczoraj:
Strona T.P.Drug być może jest zrobina wcale nie przez prawdziwe T.P Drug a przez osoby odpowiedzialne za Testolic bo chyba żadna firma farmaceutyczna nie zrobiła by strony żeby nic z niej nie można było wywnioskować. No i była by głównie w języku Thai a tam w tym języku jest tylko "O Nas" i to nie wiadomo co tam pisze bo co drugi znak taki sam.
Niech ktoś Ci w końcu zapnie bana łgarzu i krętaczu, piszesz że wiedziałeś od dawna że strona jest legit ale jeszcze przedwczoraj pisałeś że nie przez TP Drug tylko przez osoby które według ciebie klepały Testolica jako under.


Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-04-17 10:53:12

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widziałem do kogo strona należy i było to T.P. Drug a jej serwery są w Thai ale jej wygląd swoją drogą i dalej mnie to d*****, po co firma farmaceutyczna robi stronę która już od dawna nie działa. Od dawna to nie oznacza że nie mogłem sprawdzić tego wczoraj czy przedwczoraj. Dyskusja trwa ze 3 dni i od tamtej pory szukałem i sprawdzałem. 1-2dni w ciągu 3dni to jest dużo.
No i przestań zgrywać cwaniaka.

I naucz się czytać do końca bo przekręcasz jak tylko możesz.
"Być może" nie znaczy na pewno.

Zmieniony przez - Bajciejek w dniu 2009-04-17 11:02:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Jak bym chciał zgrywać cwaniaka to bym cie pojechał króciutko i zamknął dyskusję. Narazie tylko wskazuję ci że twoim kręceniem tylko się pogrążasz. Ale to już koniec mojej dyskusji z tobą dzieciaku bo to nie ma sensu. Meritum sprawy jest - środek jest apteczny. Jak znam życie to za 3 dni będziesz latał po wszystkich postach i polecał jako aptekę Testolica.
EOT - żegnam.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim kręceniem poprzez nie doczytanie do końca. Nie kwestionuje tego że środek jest apteczny. No i kiepsko znasz życie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76
Witam wziołem dzisaj 9 zastrzyk ptopionatu i jeszcze nic nie przytyłem ;/ ktoś mi powie czy dużo jest pod***ek tego????????????????????????????????

iras

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76
Bardzo ważne piszcuie!!

iras

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca-pronabol opinie

Następny temat

Tajskie delicje - Cetabon - stanozolol

WHEY premium