SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tajskie delicje - Testolic - testosterone propionate

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Doprawdy...

Viromone lany po 100mg na 2ml i pakowany po 10amp też jest dla Ciebie underem panie internetowy znawco?

Co więcej dla poszerzenia Twojej skromnej wiedzy - dawniej był przywożony do PL gułgarski apteczny prop 50mg na 1ml oryginalnie pakowany po 50amp w kartoniku i sprzedawany najpierw po 5 a później po 10amp - czyli na sztuki (możesz tego nie pamiętać bo były to czasu kiedy na chleb wołałeś bep).

Więc jak widzisz chłopie kolejną swoją teorię z dupy wziętą zachowaj dla siebie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja dobrze zauważyłeś były to czasy kiedy na chleb wołałem bep. Pokaż mi teraz apteką która ma 1000mg? Jedyny produkt saa co ma wyjątkowo dużą objętość to oma. Tak samo inne produkty tej firmy jak cypio. To już w ogóle ma objętość z dupy wziętą 2000mg.

Zmieniony przez - Bajciejek w dniu 2009-04-15 20:01:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ten dalej swoje
Jak stężenie nie przeszło to teraz będzie o opakowaniu ****a
Chłopie odejdź od komputera, ładna pogoda idź na spacer z koleżanką ciepło jest.
Przestań siedzieć bezprzerwy na sfd i tworzyć coraz to nowe teorie spiskowe i kreować się na bóg wie kogo.
Brak słów...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zen2008
Bylo by i 2 gramy przy stezeniu 50/ml i wciaz bym sie nie dziwil

nie!!! wtedy to by juz nie byla apteka he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ty dalej nie doczytałeś.
Ciągle mi chodzi o opakowanie zbiorcze, nie stężenie w jednej amp czy 1ml a o ilość substancji czynnej w jednym pudełku fabrycznym. Apteczne środki mają jakieś standardy ilościowe. Testolicu jest "tylko" 4x wicej niż farmaka. I nie pisz że coś nie przeszło bo tu nie ma co przechodzić. Każdy kto ma więcej niż trochę pojęcia dojdzie że to nie jest używane do leczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a skad mozesz wiedziec jak lekarz leczy pacjenta ??

moze wlasnie zrobili takie stezenie po to by oszczedzic kucia i ilosci plynu wstrzykiwanego w organizm ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ok, ampułka 2ml 50mg/ml wg bajciejka nie jest używana w lecznictwie.
Dziękuję, nie mam więcej pytań.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ampułki nigdy nie były chyba używane w lecznictwie. No i chyba po raz kolejny mnie nie zrozumiałeś. Testolic nie jest używany w lecznictwie i dziwi mnie na siłę robienie z niego apteki.

W stężeniu to nic nadzwyczajnego nie ma. Stężenie jak każde inne. Ale 1000mg w opakowaniu różni się już od pozostałych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ale 1000mg w opakowaniu różni się już od pozostałych.

No ale opakowaniem się ludzi nie leczy (idąc Twoim łepskim rozumowaniem)

I już Ci pisałem - były już takie środki, tak lane i tak pakowane a nawet i w większych ilościach. Albo to pojmiesz albo pogadaj sobie z lustrem

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie jest to kolejny argument przemawiający za pochodzeniem Testolica na jego nie korzyść. Jak to do kogoś nie trafia to są jeszcze inne. Taka dyskusja bez sensu bo odnoszę wrażenie próby "uaptecznienia" testolicu na siłę. Nikt w sumie nie ma jakiś dowodów na to że jest on apteczny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca-pronabol opinie

Następny temat

Tajskie delicje - Cetabon - stanozolol

WHEY premium