SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tajskie delicje - Testolic - testosterone propionate

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Bajciejek w porządku skoro tylko dla mnie moje informacje są rzetelne to w porządku. Teraz ty przedstaw jakieś rzetelne info które ustaliłeś sam a nie powtarzając po innych. Udowodnij że to under a nie wymyślaj bredni o zbyt dużych opakowaniach. Jeżeli zobaczę w jakimkolwiek temacie że powtarzasz bzdury (ogólnie, nie związane z Testolicem) to zrobię coś czego jeszcze nigdy nie robiłem i osobiście nominuję Cię do bana zgodnie z pkt 5 Regulaminu forum. I to nie dla tego że masz odmienne zdanie ode mnie bo to jest oki, nie dlatego że cię nie lubię bo nie mam nic przeciw tobie. Tylko dlatego że powtarzasz wierutne niesprawdzone bzdury i zgrywasz się na znawcę a wprowadzasz ludzi w błąd. Twoja ignorancja szkodzi innym.


Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-04-16 12:31:02

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie muszę po nikim powtarzać i tego nie robię, być może ktoś myśli podobnie do mnie. Jeśli dla ciebie coś co jest bynajmniej "dziwne" jest bredniami to ok. Rzetelne info to taki że w spisie leków na stronie producenta nie było produktów przez ciebie promowanych. Jeśli ktoś w tym temacie wprowadza ludzi w błąd to na pewno nie jestem to ja. Zgrywać się na nikogo nie muszę bo nie mam takiej potrzeby.
Co do ignorancji to jak na razie ty ignorujesz wszystko co świadczy przeciw testolicowi a nie podałeś żadnego dowodu na to że jest on produkowany legalnie przez firmę farmaceutyczną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Właśnie wprowadzasz w błąd bo w spisie leków producenta nie ma informacji o żadnym leku a nie tylko tym. Nigdy niczego nie promowałem, nie promuję i nie będę promował. Staram się ustalić czy mój towar który będę bił lest legit i dzielę się wiarygodnymi informacjami na które udaje mi się wyszukać. Chyba nie powiesz mi że strona urzędowa tajskiego fda nie jest wiarygodna. Poczytaj chłopcze moje opinie odnośnie środków. Na palcach dwóch rąk zliczysz bo dotyczą one tylko tego co biłem. Ustalanie pochodzenia, lub zbieranie info dotyczy tego co będę bił a jestem w posiadaniu. Ty zawsze coś polecasz a ja nigdy. Widzisz różnicę ?

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
marqz pisalem ze jakis czas temu(dosc dawno dobrze nie pamietam) dzialal spis i wiez mi ze tego nie wymyslilem, przeszukalem wszystkie produkty, nie bylo zadnego saa

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie podważam wiarygodności strony fda. Ale tam nie ma napisane że tesetolic robi legalnie zawarta w nim firma. W spisie leków nie ma info o niczym ale kiedyś było. Ja polecam tylko to co bił ktoś znajomy i widziałem efekty, bądź dopisuje coś w tym stylu "znajomy chwalił, jak jest naprawdę nie wiem". No i w moich wypowiedziach można się dojrzeć że zawsze polecam aptekę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Zacznij polecać lub odradzać coś co sam bijesz lub biłeś i skończ rozpowszechniać teorie w stylu znam kogoś kto zna kogoś kto brał albo widziałem jak ktoś mówił że brał i rósł. W przeciwnym wypadku patrz mój pierwszy post na tej stronie.
EOT z mojej strony. Dla ciebie ten środek może być underm ale dopóki tego nie ustalisz ponad wszelką wątpliwość, to pisz że sprawa nie rozwiązana a nie że napewno under bo na niedziałającej stronie go niema.

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-04-16 13:42:00

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Tajskie FDA lek exportowy nr. 806 nr rejestracyjny 1A 244/2548 nr licencji ĄÂ1 118/2526.

Category of registration LOCAL MANUFACTURED DRUG REGISTRATION FOR HUMAN (SINGLE)
Registration Number 1A 244/2548
Product Name TESTOLIC
Class DANGEROUS DRUG
Platform STERILE SOLUTION
Type INTERNAL USE
Quality of Unit
Drug formula TESTOSTERONE PROPIONATE 100 MG

Category of Licence LICENCE TO PRODUCE MODERN DRUGS
License number ĄÂ1 118/2526
Supplier/Distributor T.P.DRUG LABORATORIES (1969) CO.,LTD
Producer T.P.DRUG LABORATORIES (1969) CO.,LTD
Address 98 M.- , Soi. SUKHUMVIT 62 YAK 1, , ,BANGNA , Bangkok 10250 Tel. -

http://www2.fda.moph.go.th/exporters/select/eng/fdaexp001e.asp?lpath=/exporters/select/eng/drug/dgexp101e.asp
Cypionax też jest jakby co.
Pozwoliłem sobie też skrobnąć do T.P. Drug, zobaczymy czy odpiszą ale teraz to nie ma większego znaczenia.
Kooks czy esefd to jeszcze pół biedy ale Bajciejkowi już dziękujemy. Nie zrobiłeś chłopcze kompletnie niczego żeby ustalić jak jest naprawdę. Zamiast tego wymyślałeś niestworzone historie i szedłeś w zaparte nie mając żadnych argumentów popierających twoje teorie o underach.

TP Drug jest też klepnięte przez ONZ:
http://www.un.org/Depts/ptd/pdf/suppliers.pdf

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-04-16 22:22:19

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
samo tp drug swoja droga.
dzis trafilem tez na ta strone, ktora podales, dziwi mnie nadal tylko czemu nie mieli tego w produktach na swojej stronie. teraz to sam juz zglupialem, wazne ze klepie dobrze

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marqz to jest pierwsze twoje info coś wnoszące jakie dałeś. Bo do tej pory się upierałeś przy czymś czego nikt nie podważał a mianowicie o tym że T.P Drug jest licencjonowaną firmą.
Argumentów miałem więcej niż ty bo twój jedyny to był właśnie istnienie T.P Drug i nic więcej. W tej chwili widzę że produkt jest na tej liście. Najdziwniejsze jest to że ta sama firma promuje tren.


Zmieniony przez - Bajciejek w dniu 2009-04-16 23:53:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Marqz to jest pierwsze twoje info coś wnoszące jakie dałeś. Wiesz co Bajciejek twoja bezczelność sięga zenitu.
Argumentów miałem więcej niż ty bo twój jedyny to był właśnie istnienie T.P Drug i nic więcej.
Zamiast teraz grzecznie odszczekać bzdury wyssane z palca które wypisywałeś przez 3 strony teraz nazywasz je argumentami. Nie podałeś ani jednego dowodu na poparcie tych bzdur bo argumentami nazwać ich nie można.
Na angielskich piszą że tak naprawdę pochodzenie testolicu jest nie znane. Podałem Ci opinie LLewelyna wcześniej ale to olałeś. Strona T.P.Drug być może jest zrobina wcale nie przez prawdziwe T.P Drug a przez osoby odpowiedzialne za Testolic bo chyba żadna firma farmaceutyczna nie zrobiła by strony żeby nic z niej nie można było wywnioskować. Chyba - hmm fachowy argument. Jak byś miał trochę oleju w głowie to byś chociaż sprawdził czy adres swój podali właściwy. Z reguły apteczne leki nie mają takiej objętości. Dla mnie jest to dobry under w cenie apteki. Wyciągnąłes sobie gdzieś z zakończenia jelita grubego tą teorię. Każdy kto ma więcej niż trochę pojęcia dojdzie że to nie jest używane do leczenia. Ojj tak ty masz zdecydowanie więcej niż trochę pojęcia. Testolic nie jest używany w lecznictwie i dziwi mnie na siłę robienie z niego apteki., Taka dyskusja bez sensu bo odnoszę wrażenie próby "uaptecznienia" testolicu na siłę. Brawo mój drogi Watsonie ! Zero argumentu za tym. Miałem jednak szczęście sprawdzić kiedy jeszcze działał i żadnego z tych produktów nie było w tym katalogu. Tutaj myślę że bezczelnie łżesz i powtarzasz po kooksie. Co do rzetelnych informacji to widzisz Marqz są one rzetelne dla ciebię.
Tak tak drogi kolego bo ty masz swoje teorie spisku o robieniu na siłę apteki.
Mogłeś sie zwyczjnie przyznać do błędu jak facet ale tego nie zrobiłeś.
W gestii Krzykacza czy B-50 jest czy zastosują się do regulaminu forum i wyciągną wobec Ciebie konsekwencje. Nie tylko za ten temat i durne teorie niepoparte niczym i wprowadzające w błąd ale za taki właśnie całokształt twojej działalności tutaj. Nic nie wnosisz na forum a jedynie powtarzasz i to jeszcze błędnie w nadzieji że się wylansujesz na jakiegoś znawcę.
Gdyby to ode mnie zależało to bym Ci zapiął bana na miesiąc na przemyślenie swojego postępowania.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca-pronabol opinie

Następny temat

Tajskie delicje - Cetabon - stanozolol

WHEY premium