SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taekwondo ITF

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mam to gdzieś co jest skuteczne a co nie męczy mnie już pisanie na tematy : skutecność tekiego czy srakiego systemu(choć na forum pisuje od niedawna) Pozatym to również czwicze BJJ kopnięcia z TKD uważam za skuteczne szczególnie przy mojej niskiej wadze ozywiśćie nie te typu 5 metrów w góre (choć rozsądny człowiek z byle dresem i tak sobie poradzi nieważne co czwiczy i wie co się sprawdz a co nie mam na myśli wysokie kopnięcia)


HWARANG

"Lepiej w walce zginąć z honorem niż żyć w hańbie"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kopniecia z tkd tez sa kiepskie. Sz\ybkie i ladnie wygladajace, ale kiepskie.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7061
Sam jestes kretynem palancie jak nie rozumiesz zartow ktore sa bardzo proste i wszyscy je rozumieja ale jesli twoj zakuty leb tego nie pojmuje to w/y/p/i/e/r/d/a/l/a/j z tego forum. Ostrzegam cie rowniez przed ponownym obrazaniem mnie bo cie szmato wsadze do piachu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7061
Lachociagiem to ty jestes ******lcu i tak mam do ciebie szmato to ze obrazasz innych ludzi i widze cioto ze tylko to patrafisz bo od inteligencji odbiegasz znaczaco a jesli nie to ci ten THAI w ****e wsadze!!!!!!!!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7061
Przepraszam wszystkich na forum (oprocz tej szmaty B.L. oczywiscie) za moje zachowanie, ale jak widze tych ..... stukajacych jedynie w klawe to mnie ..........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie. Spokojniej. Nie podniecajcie sie tak.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7061
Absolutnie nie jestem podniecony a wrecz rozbawiony widzac takich smiesznych kolesi, parafrazujac do twojego motta
"Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu"
moim ruchem bedzie rozpiecie rozporka, a twoim ZROBIENIE MI LACHYYYYYYY!!!
buhahahahahahahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5573
nie pojmuje czemu sie tak spieracie , ale top wasza sprawa , ja np. znam gości , ( nie wiem czy sie na czyms znają ) , którzy przepisali się z kicka i capoeiry ( nie wiem dokładnie jak to sie pisze ) na taekwondo itf . sam już nie wiem co myśleć . ktos napisał , że obok niego mieszka jakiś tam mistrz - skąd wiesz , że nie jest skuteczny ?

Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7061
Stary jesli tak wyglada twoje zycie seksualne i to jeszcze z kolesiami to tylko pozazdroscic, bawisz mnie
buhahahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7061
Jak juz wspomnialem chcialem wniesc troszke zartu ale jak widzicie nie wszyscy to pojeli, nie mam nic do TKD a ni do zadnej innej dyscypliny sportu bo kazdy robi to co chce ale z ta skutecznoscia to sie zgodze chocby patrzac na wyniki tutnieji MMA. Tak to ja napisalem o tym mistrzu bo rzeczywiscie mieszka pare ulic dalej a jego skutecznosc podwaza wiele osob, podkresle ze naprawde jest niesamowicie szybki i dynamiczny ale przy jego ok. 65kg wagi to niestety nie wystarcza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

new (z)lama(s)

Następny temat

Wejścia w nogi (metoda i obrona)

WHEY premium