SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tadeusz HUL- 47 lat- 330 w przysiadzie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
wczoraj się z nim widziałem i nie miał sztangi na plerach




POJEDYNEK TYTANÓW W LEGNICY:https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90229 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 551 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11024
...darooo......dlaczego twoj profil taki niepelny??.....pozdrawiam

..sila i rownosc..

..siła i rowność..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3152
darooo: do prawdy cieszę się bardzo :)

hmmm... to chyba nie jest zbyt zdrowe podnoszenie takich ciężarów w takim wieku (w jakimkolwiek wieku); ja wiem, ze sport to sport, ale zdrowie chyb ajest wazniejsze prawda? a moze sie myle...

pOzDro,
Publius...

...::: OpIs... :::...

Pozdrawiam,
Publius Enigma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
"chyba nie jest zbyt zdrowe podnoszenie takich ciężarów w takim wieku (w jakimkolwiek wieku); "

BUEHEHEHEHE ale mnie rozbawiłeś a co wg ciebie jest zdrowe jeżeli nie sport?


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
Poblius - hi hi hi, no tak, jeżdżenie na rowerze jest jednak bardziej niebezpieczne, kilka razy miałem rozwalone kolano, zdarte dłonie i wiele innych uszkodzeń, przy ciężarach też się zdarzają, ale statystycznie o wiele, wiele rzadziej.

meftem - nie wiem ile mam w bicu, około 35, ale zarówno to jak i inne wymiary mnie zupełnie nie interesują, najważniesze to:
przysiad
wyciskanie na ławce
martwy ciąg
no może jesze wyciskanie klasyczne




POJEDYNEK TYTANÓW W LEGNICY:https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90229 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3152
BYK: no wiesz, palenie fajek na czas tez niektorzy uwazaja za sport. zalezy tez jak zdefiniujesz pojecie sportu. oczywiscie doceniam ten niemaly wyczyn, ale sam wolalbymnie ryzykowac :) no trzeba tez pamietac o sportach ekstremalnych, ktore jakby na to nie patrzec sportami sa, choc bezpieczenstwo... :)

darooo: oczywiscie - zgadzam sie rower to tez sport ekstremalny :P

no ale nie ma co dyskutowac - punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia :]

pOzDro,
Publius...

...::: OpIs... :::...

Pozdrawiam,
Publius Enigma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 551 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11024
...darooo......rozumiem cie...sam cwicze nie patrzac na wymiary..wazne jest przerzucanie stali...oki...twoj tok rozumowania popieram....pozdrawiam

..sila i rownosc..

..siła i rowność..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Publius nie rozumiem ciebie .Ja nie uwazam ze palenie papierochow to sport i ten kto tak uwaza to chyba nie wie co mowi.A definicja sportu chyba jest jedna.

Ćwiczcie a bedziecie wielcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3152
Filek - nie rozumiesz, bo nie czytasz dokladnie - napisalem NIEKTORZY. palenie fajek definitywnie sportem nie jest... to chyba logiczne... i z pewnoscia ja tak nei uwazam... czytaj dokladniej na przyszlosc

pOzDro,
Publius...

...::: Węgle, białka, dwa cukierki, jestem mały - będę wielki. :::...

Pozdrawiam,
Publius Enigma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CZytam dokladnie ale nierozumiem poco to pisales.Ja mysle ze na sfd nie ma osob ktorzy palenie fajek uwazaja za sport Wiec Po co??

Ćwiczcie a bedziecie wielcy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zobaczcie możecie ocenić jeśli chcecie

Następny temat

Ocencie postepy kumpla .

WHEY premium