SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TWISTER HIGH PROTEIN SHAKE - pierwszy prawdziwy wysokobiałkowy RTD na naszym rynku!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

Ilość wyświetleń tematu: 14188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sluszny kierunek zamiany !

inna liga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziś miałem przyjemność wciągnąć nosem czeko twistera. smak super, nie za słodki, gramatura robi wrażenie natomiast martwi mnie zawartość aspartamu i laktozy - to na minus. kartonik miałem za 6 zł więc za taką kwotę najlepsza opcja. przy cenie katalogowej, tj ok. 7 zł polecam dopłacić 1 zł i kupić Triumpha Treca - bije na głowę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. nosem przyjmowales ??

2. produkt ktory wymieniles chyba nie wystepuje w stanie plynnym ?

3. ciesze sie ze smakowal Twister Shake i ze chwyciles przystepna cene !
nie zapominij prosze wziac z soba w droge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28603
Paczka konkursowa dotarła :) Właśnie popijam czekoladowego twistera po treningu (chyba najlepsza pora żeby go wypić patrząc na B/T/W)

naprawdę dobry, nie za słodki, nie zamula. Do spróbowania został jeszcze truskawkowy.

marzy mi się na lato smak cappucino do tego parę kostek lodu, wypas by było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
jamii!!

nie Biniu?

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wg tego co pisza wszyscy to tak

ja jeszcze nie mialem okazji testowac

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2010-04-09 09:13:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249
Też chciałem skomplementować smak Twistera, spróbowałem wszystkich trzech smaków i dla mnie po kolei:
1-czekolada;
2-truskawka;
3-wanilia.
Koniecznie schłodzone, cena 7 zeta, ale warto...
POLECAM

Spam killer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Zmieniony przez - Biniu w dniu 2010-04-09 12:03:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 198
A ja kupiłem w sumie 9 szt po trzy ze smaku, ale piłem i na siłowni i w domu i muszę powiedzieć że mi lepiej smakuje na siłowni choć nie wiem czym jest to spowodowane, może atmosferą, a może zapachem hahaha.
Dla mnie Wanilia Rulezzzzz, ale czekolada i truskawka też są OK.
przy 9 szt kupiłem po 6 zeta.
Może rzeczywiście jakiś letni smak by się przydał, ale jeśli byłby taki jak smak kawy w jogurtach pitnych to ja dziękuję.
Spokojnie można dodać kostki lodu do tych trzech - sam spróbuję next time.

Jankes - made in USA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA Xplode 1000 g NOWOŚĆ

Następny temat

STRESS CONTROL - pytania, odpowiedzi

WHEY premium