SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUF Jones vs Sonnen...........?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No ja o 7 wstałem i zacząłem zasysać, nie wytrzymałem Na godzinę poszedłem w kimę i od razu zabrałem się do oglądania.

WARTO! Bezapelacyjnie najlepszy sezon jaki dany było mi oglądać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
wiedziałem, że Sonnen wygra

no to zaj**isty finał Hall vs. Kelvin się szykuje.. jeśli Kelvin mądrze to rozegra zdobywając obalenia i wywierając ciągle presje i nie da się trafić jakąś bombą to imo to wygra, ale Hall jest groźny do końca..

"FROM THE BOTTOM" x10 by D.White Hall masakra! w IR ładnie porozbijał głównie prostymi i świetnie trzymał dystans a w 2 fakt dał się obalić, ale ciągle aktywność próba kimury no i k***a KO/TKO z pleców! Masakra jednym słowem, ale Kelvin to strasznie trudny przeciwnik!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 156 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1549
Samman bardzo negatywnie mnie zaskoczył, bo mimo możliwości poddania młodego z dołu nie wykorzystał kompletnie okazji i sam dał się totalnie zdominować.
Bardzo chciałem zobaczyć Sammana vs Uriah prawie od samego początku tym bardziej jestem zawiedziony wynikiem.
Zestawienie na finał jest bardzo dobre i Kelvin może nawet wygrać w tym sezonie, ale pojedynek na pewno bedzie bardzo trudny.
Dylan kompletnie mnie zawiódł. Gdyby inicjował walkę to pojedynek nie tylko mógłby być bardziej wyrównany, ale również mógłby go wygrać, a tak to czekał tylko aż Uriah go zaatakuje i przegrał jak totalny frajer.
Hall oczywiście pokazał klasę, ale jak dla mnie nie jest tak mocnym faworytem jak wszyscy o nim mówią i mimo, że nie sądzę żeby na prawdę Kelvin wygrał to sądzę, że da wyrównany pojedynek.

Tylko Ty możesz zmienić siebie, nikt za Ciebie tego nie zrobi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Młody go przeleży, jak już pisałem wcześniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dobry ten Kelvin w ch**! 21 lat - niepokonany i tj wiktor pisałeś styl walki (tj i wygląd trochę ) przypomina Caina
Kto wie.. może to przyszły mistrz - popatrzcie jak np Jones się rozwinął jak np oglądniecie walkę z Evansem a Gusmao w debiucie w UFC to nie ten sam zawodnik..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No JJ z Gusmao nie zachwycił. Randy nawet mówił, że myślał że Bonnar go zje

Kelvin imo dużo trudniejszy przeciwnik dla Halla niż Samman. Samman ma niezłą stójkę, ale nie taką jak Hall. Kelvin jest silny, dobra kontrola na glebie, ogólnie jestem ciekaw czy Hall będzie z nim tak ochoczo rzucał kopniakami;)

Ogólnie nareszcie TUF rozgrywa się prawie po mojej myśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Zawiodlem sie na Joshu, bo chcialem, zeby final byl on vs Hall. Ale Kelvin rzeczywiscie zawziety koles. Tak jak Sonnen mowil Kelvin nie jest wysmienity w zadnej plaszczyznie, ale jest za to bardzo efektywny. W walce finalowej mysle, ze wygra Hall, ale jego pieta achillesowa moga byc zapasy Kelvina, wiec do konca mlodego nie skreslam. Szykuje sie niezla walka, a caly sezon imo byl zaj**isty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
Kelvin idzie jak dzik, będę miał bekę jak wygra przez RNC :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Swietne zestawienie finalowe ! Brawo Kelvin, mam nadzieje ze ktos go dobrze bedzie prowadzil ! Hall masakra, skonczyl walke z plecow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Tak coś czułem, że młody rozjedzie tego gino-pawia Zbeszcześcił go, koleś zrezygnował I dobrze, bo dzięki temu finał będzie sporo ciekawszy - Samman by nie miał żadnych szans z Hallem. Jest jego dużo gorszą wersją, a Gastelum wnosi co innego do stołu, także będzie ciekawie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shogun i Gustafsson walczą o miano pretendenta do mistrzowkiego pasa

Następny temat

Pomoc w przygotowaniu do Zawodów.

WHEY premium