SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUF Jones vs Sonnen...........?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Dobry odcinek. Czyzby Kelvin byl cichym faworytem ? Wiedzielismy ze ma super zapasy, ale nie wiedzielismy ze taki power w lapie. Taka mniejsza wersja Hendricksa albo Hendo BTW. Bubba faktycznie sie zesral i nie zawalczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 156 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1549
Jak dla mnie to jest on mniejszą wersją Shoguna :D

Tylko Ty możesz zmienić siebie, nikt za Ciebie tego nie zrobi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
Kelvin zaj**isty koleś imho nie ważne na kogo trafi dla każdego będzie ciężkim przeciwnikiem w tym tufie, co do buby to faktycznie obsrany po same uszy, mam wrażenie że zły zawód wybrał :p pewnie go zastąpi jones tym czarnym byłym bokserem, nawet byłoby dobrze mielibyśmy niezłą techniczną walkę w stójce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729


Ja p... zapowiada się faktycznie jakby Buba miał zdezerterować. Przecież po czymś takim będzie skreślony w MMA, gdziekolwiek się pojawi będzie witany szyderczym śmiechem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
E nie, widzialem jakas zapowiedziec ze bubba jednak walczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Dostał scenariusz, że ma udawać wystraszonego to udaje. Proste...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
ja juz sie nauczyłem zeby nie wierzyc zapowiedziom, trailerom itp...

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2013-04-01 19:14:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
wiktor902
Dostał scenariusz, że ma udawać wystraszonego to udaje. Proste...

Bez kitu, też mi coś śmierdzi ta cała sprawa, zawodowy fighter nie powinien tak reagować ale z drugiej strony kij go wie, ludzie miewają różne załamania nerwowe tym bardziej ex ćpuny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 156 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1549
Bubba czyli zawodnik który ma najwięcej doświadczenia w całym obecnym TUF jest zesrany na myśl o walce z Hallem?
MAM SZCZERĄ NADZIEJĘ! Ale jest to zbyt piękne żeby było prawdziwe...

Tylko Ty możesz zmienić siebie, nikt za Ciebie tego nie zrobi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Udawane jak nic. Hall nie jest niezniszczalny, Weidman i Costa to pokazali. Przed Andersonem mógłby obsrać gacie, ale przed nim...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shogun i Gustafsson walczą o miano pretendenta do mistrzowkiego pasa

Następny temat

Pomoc w przygotowaniu do Zawodów.

WHEY premium