SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TT i ZMA jakie efekty?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
stosowanie ZMA odczuje zaroowno nastolatek jak i starszy koles...:) ten suplement podnosi testosteron na poziomie komoorkowym (co innego TT)

poza tym wg mnie zwiekszenie tescia jest tutaj marginalne i ZMA ma o wiele szersze i bardziej zbawienne dzialanie niz akurat minimalne podwyzszenie testo...

a co do fuzu...wydaje mi sie ze jesttam wiecej saponin ..a poza tym to nie tylko Tribulus tam jest..jeszcze kilka ciekawych dodatkooow


misOO
*** Gróbas Płci Meskiej w Suplementacji ***

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Najczęściej słyszy sie o efekcie głebszego snu-regeneracji po ZMA więc napisz jakie jeszcze efekty można po jego stosowaniu odczuć?
Fuzu ma 65% i nawet niezłą cene..tylko ciekawe jak tam koszta przesyłki...:(
Pozdro.

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Hehehehe ci amerykanie są niesamowici..Wyczytałem właśnie na jednej stronce amerykanskiej jakoby ZMA podnosiło poziom teścia o 30%...ale lepsze jest to,że grupa kontrolna po zma zanotowala wzrost siły o 250% w porównaniu z grupa placebo heheehehe..I to wszystko za 10 dolarów...słaby marketing?I to firma nienajgorsza bo SAN...
Maja rozmach s.k.u.r.w.e.n.s.e.n.y hehehe
U nas chyba najlepiej wychodzi zma Olimpa...
Pozdro.
ps. może sie skusze..wyjdzie niewiele drozej niż domowe....

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
A jeszcze jedno.
jak wiadomo zma robi Snack Systems i skład powinien być taki sam w produkcie koncowym u mażdej firmy.
A przegladając sobie sklepik lalki widze że zma poszczególnych producentów róznia sie składem....
np.Olimp i Trec...
Pozdro.
Ide spać, juz najwyższy czas ukoić stresy...
narka

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13931
Wszystko to prawda. Grupa biorąca placebo zanotowała wzrost siły w wyciskaniu np na klatkę o 1 kg w ciągu miasiąca a grupa biorąca TT i ZMA wyciskała po tym samym czasie 2,5 kg czyli zanotowali wzrost siły większy o 250% w porównaniu do grupy pierwszej

Beru

Beru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1416
Wiekszosc z was uzywa suplementow od dluzszego czasu i na codzien, rozniez liczna czesc heh no dobra duza czesc jechala i jedzie na czyms mocniejszym :P (nie chcem nikogo obrazac) . Ale co myslicie o efektach u osob ktore dotad cwiczyly na sucho, caly czas zastanawiam sie nad tym tt i nikt nie podsumowal tego tematu! Jesli mowicie ze sa marne efekty to porownujcie do injnych zeczy? Mi chodzi o sens brania, jakie efekty!

no comment
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
w Twoim wieku nie ma sensu tego brac, w doadtku masz krotki staz...

*************************************************************
Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
*************************************************************
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL" https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=100334 my foto:)
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1416
A co z tt hitec'a ... nic chyba onim nie pisaliscie!

no comment
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ma mieć 40% saponin, zatem jak dla mnie odpada

leniwy lucek

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Dokładnie.Lepszy jest Ultimate.Ale tobie sie nie przyda.
Co do tych badań...2.5 kilo w porównaniu do kilograma jakoś mnie nie przekonuje a marketing robi swoje..
Pozdro

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MLO

Następny temat

profi whey mass czy whey gainer 4000????

WHEY premium