SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TS a bieganie...

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
niemoglem znalezc nigdzie tego tematu, wiec :

zaczal mi rosnac bebzon... oczywiscie nie jest ogromny no ale rosnie... mam dość powazne problemy z sercem i zbyt duzy BF moze mi powaznie zaszkodzic no i , chce zaczac biegac starając sie zachowac swoją siłę, ewentualnie tracąc jej jak najmniej

bieganie z rana naczczo to dobry pomysl ?? 3x w tygodniu po 3-5km truchtu, spali mi tluszcz a nie mięsnie ? po 2-3tygodniach 'rozgrzania' w bieganiu chcialbym dodac jakis spalacz...

z gory dzieki za odpowiedzi

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ja uważam, że bieganie nadczco rano to zabójstwo dla mięśni i siły. Jeżeli chcesz tak robić to zaopatrzyłbym się w jakieś antykataboliki: bcaa, glutka, tauryna. Może spróbuj najpierw robić 15-20 minut na rowerku po treningu siłowym? No i przedewszystkim pokierój odpowiednio dietą bo to ona jest tutaj kluczowym elementem, który pozwoli Ci zrzucić tłuszczyk przy jak najmniejszej stracie siły.

PS: Nie masz żadnych przeciwskazań do brania spalaczy? Najlepiej zadziałałby jakiś spalacz z efedrynką(przy okazji świetny antykatabolik), ale z Twoją chorobą to chyba najgorsze rozwiązanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8585
ja uwazam ze bieganie nadczo jest najlepszym rozwiazaniem w celu pozbycia sie fatu i poprawienia czynosci pracy serca rano wystepuje tez silny katabolizm wiec przyda sie jakis antykatabolik ja zwykle gdy biegam to daje 5gram bca i jednego kapsa tauryny spadkow zadnych nie mam potym ale biegne w dosc wolnym tempie jedna godzinke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ile wstajesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
'PS: Nie masz żadnych przeciwskazań do brania spalaczy?' hm... lekarze mowili ze absolutnie niepowinienem cwiczyc !! no ale pominmy o i uznajmy ze nie mam zadnych przeciwskazan

mam w domu thermal pro revolution, dokupie bcaa,(będe to bral z rana na 30minut przed bieganiem), po bieganiu lykne carbo, potem jakies zwykle zarcie, ogranicze tez troche weglowodany w diecie ( ostatnie wegle będe jadl w posilku potreningowym, potem juz tylko tluszcze i bialko ), no i spadek siły chyba nie powinien być jakis ogromny ? na poczatek planuje biegi powiedzmy 4km 3-4x w tygodniu

dodam ze od wrzesnia praktycznie nie mialem wiekszej aktywnosci fizycznej silka, jakis spacer i nic wiecej hehe

Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2008-01-25 13:14:17

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Żebyś nie przesadził bo efka może Cię kopnąć mocno....szczegolnie jeśli masz chore serducho. Zastanów się dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
thermal dziala jak antykatabolik ? czy musze dokupic jeszcze bcaa ?

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8585
moim zdaniem dokup bcaa olimpa megacapsy sa ekonomiczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1244
Zamiast thermal pro revolution kup jakiegos fat burnera (np.trec) będzie lepiej na serce. a co do biegania to lepiej zastąpic to rowerkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
tyle ze nie mam rowerka stacjonarnego, w zeszle lato jezdzilem na zwyklym ( odemnie w gory swietokrzyskie , jakies 100km , potem po gorkach sporo km, i na drugi dzien powrot... ), + bardzo duzo plywalem/nurkowalem, no ale teraz pogoda za bardzo nie sprzyja na jazde w gory... a w to lato bardzo ciezko tyrałem w UK, i chyba dlatego teraz tak tyje bo za malo ruchu...

a co do spalacza jakis czas temu kupilem juz tpr dla kogos, no ale zostal w koncu...

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ja szczerze Ci odradzam branie thermala. Spalacze bezefedrynowe to według mnie pieniądze wyrzucone w błoto. Skup sie na diecie i suplach(bcaa, tauryna) i będzie dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy wie ktoś coś na ten temat???

Następny temat

Wyciskanie 50 kg

WHEY premium