SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRT dla 43 latka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 189 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5430
Generalnie niby jestem przygotowany na wszelkie ewentualności, jednak prolaktyny nie wziąłem pod uwage. Poprzednio miałem dużo większe dawki i prolaktyna była w normie więc sadziłem że teraz przy dużo mniejszych tym bardziej nie będzie problemu. Widać nie do końca.

Więc powiedzcie co robic bo
- ten Cabaser pewnie załatwię nie wcześniej jak za tydzień - spróbuje jeszcze wcześniej przez endokrynologa albo e-recepte ale pewnie nic z tego nie będzie
- mam Tamoxifen i Symex na teraz

Czekać aż ogarne Cabaser czy dopóki go nie ogarne - wziąć jeden z 2 wyżej wymienionych




Zmieniony przez - Araas w dniu 2022-05-17 18:56:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Narazie zastosuj się do wskazówek kolegi michalek83 i tak dla informacji alternatywą dla cabaseru jest Dostinex albo Bromergon może te środki szybciej skołójesz i unikaj stresu bo stres też podbija prolaktynę


Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2022-05-17 20:23:39
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Cabaser jest niedostępny w PL Jest za to Dostinex. Ta sama substancja czynna. Bromergon to już inna substancja czynna inne dawkowanie (częstsze) plus taki że jest duuuuuzo tańszy l, minus taki, że niektórzy źle się po nim czują. Chociaż ja do nich nie należę.

Jak tydzień poczekasz nic się nie stanie. Luz. Exementan zacząłbym bardzo delikatnie. Np 0,5 tabletki co 3 dni i obserwowalbym jak się czujesz. Tamoxa bym na razie nie brał w ogóle.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Jeżeli po wyregulowaniu estro i prolki nie było by poprawy w samopoczuciu to bym lekko podbił testa

Ps estrogen powoduje zwiększenie wydzielania serotoniny więc lekkiego lenia też powoduje.


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2022-05-17 20:26:59
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Michalek83 w zasadzie wszystko ładnie wyjaśnił.
Sutki to od podbitego estro. Widocznie jesteś wrazliwy. Postaraj się lekko zbic. Możliwe że masz tak jak ja. Najlepiej się czuję przy poziomie ok 35. Wystarczy że mam powyżej 40 I już zaczynam być zamulony i libido gorsze. Prolaktyna też do zbicia, ale jak zrobisz to za tydzień to nic się nie stanie i też będzie dobrze. Nie jest jakoś bardzo wystrzelona, ale może już mieszać, szczególnie przy libido i witalności. I faktycznie test mógłby być troszkę wyżej. Ale podbijaj delikatnie i bądź cierpliwy.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 189 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5430
ok dzięki
to na koniec podsumowanie czy czegos nie powaliłem
- za tydzien Dostinex/Bromergon
- tesc delikatnie do podniesienia (niestety nie zbadałem go w dołku jak zalecał "TRTforte" bo biore go o 22ej a krew oddałem po 7ej rano wiec mysle ze przy badaniu w dolku byłby niższy). Spieprzyłem sprawe z tym dawkowaniem wieczorem. Będzie problem jak sie przerzucę na poranne iniekcje (jezeli tak to nastepna wieczorna opuscic i poczekac 36h do rana czy przyspieszyc, zrobić wieczorem po 12h rano i pozniej juz co 24h jak do tej pory)

Wobec powyższego podniesc dawki tescia od razu (jezeli tak to o ile?) i za tydzien lek na prolaktyne czy czekac i jak pierwszorzędnie napisał "Michałek83" wpierw Dostinex pozniej zwiekszenie dawki.




Zmieniony przez - Araas w dniu 2022-05-17 21:51:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
1. Tego teścia delikatnie możesz podbić już teraz. Nie wiem ile teraz pykasz.
2. Za tydzień 0,5mg cabaser/dostinex. Bromergonu nie polecam czuje się na nim gorzej niż z tą wysoka prolka:).
3. Zbiłeś już estradiol tym symexem? Może niższe estro pociągnie prolkę trochę do dołu.

Powodzenia.



Zmieniony przez - master7711 w dniu 2022-05-17 22:27:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Ja bym narazie nie podbijał teścia tylko zrobił tak jak michalek83 napisał bo możesz tylko pogorszyć sytuację
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Na spokojnie. Bez gwałtownych ruchów. Zdążysz podbić testa. Wbij po prostu w najbliższy poranek i już dalej leć wg planu porannych iniekcji.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 189 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5430
Ok zrobię jak mówicie.
Zapytam jeszcze w kontekście ginekomastii - czy ten tydzień czekania nie będzie miał wpływu na to w związku z tym estradiolem i swędzeniem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bole po inj cypio z Panax

Następny temat

Testosteron

WHEY premium