SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRT dla 43 latka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z ciekawości sobie wbiłem staty w ten kalkulator weź to olej wogule bzdury takie pokazuje na 2200 redukuje sobie a tu na 1700 wchodzić .
Dobierz jakiś połap i jak po tygodniu waga stoi w miejscu to dopiero sam coś odejmij z bilansu najlepsza metoda

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 189 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5430
Dzisiaj zrobiłem badania - wyniki jak niżej














Zmieniony przez - Araas w dniu 2022-05-17 17:32:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 189 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5430
dodatkowo swędzą mnie sutki - wcześniej myślałem że to może tylko takie wrażenie ale teraz widzę ze estradiol powyżej normy

Jakie dalsze postępowanie na podstawie tych badań?


Zmieniony przez - Araas w dniu 2022-05-17 17:35:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
To od prolaktyny, potrzebny będzie cabaser żeby zbić do widełek, estro nie jest jeszcze wysoko ale musisz tego pilnować


Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2022-05-17 18:10:16
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Sutki od estro. Wyniki są dobre. Jak się ogólnie czujesz? Skoro swędzą Cię sutki warto estro trochę zbić widocznie jesteś wrażliwy na estro.. Do jakiego IA masz dostęp? Idealnie jakbyś miał dostęp do exe. Jak libido? Jak erekcja? Doznania? Nie jesteś senny, zamulony? Daj więcej tłuszczu nienasyconego (oliwa z oliwek, orzechy, siemię lniane. Omega-3) HDL masz na granicy normy.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 189 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5430
Gucio547
To od prolaktyny, potrzebny będzie cabaser żeby zbić do widełek

Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2022-05-17 18:10:16

powiedz jak szybko musze reagowac bo zanim zalatwie ten Cabaser to moze minąć z tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Prolaktynę też możesz zbić. Gino w 80% to estrogen, prolaktyna i progeteron też mogą namieszać. Cabaser. 0,5mg e10d
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 189 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5430
Michalek83
Sutki od estro. Wyniki są dobre. Jak się ogólnie czujesz? Skoro swędzą Cię sutki warto estro trochę zbić widocznie jesteś wrażliwy na estro.. Do jakiego IA masz dostęp? Idealnie jakbyś miał dostęp do exe. Jak libido? Jak erekcja? Doznania? Nie jesteś senny, zamulony? Daj więcej tłuszczu nienasyconego (oliwa z oliwek, orzechy, siemię lniane. Omega-3) HDL masz na granicy normy.


W domu mam Symex 25mg i Tamoxifen 20mg - może być?.
Czuje sie generalnie tak sobie, jakiegoś wow nie ma. Libido jak i erekcja też nie powala. Jakby nie te swędzące sutki to bym nie wiedział chyba że coś biorę. Co do senności i zamulenia - dosyć często jestem, wyjątkiem sa 2 ostatnie dni (dzisiejszy i wczorajszy gdzie nie chce mi się spać jakoś). Z tym tłuszczem to akurat sie pilnuje - orzechy i oliwa to 80% mojego zapotrzebowania tłuszczowego w diecie."
Z tymi sutkami to pamiętam że poprzednio też szybko reagowałem - no ale dawki były inne wtedy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
No musi być bardzo wrażliwy na estro, raptem 10 oczek ponad normę, ja bym jak najszybciej zbijał prolaktynę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Zamuła i senność to typowe objawy wywalonej prolaktyny, swędzenie sutków też
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bole po inj cypio z Panax

Następny temat

Testosteron

WHEY premium