SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRI ANABOL

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
popieram Twoje zdanie !!!! a najlepije dzialaw potrojnym zestawie!!! niestety ja musialem przerwac cykl ale w lutem jak wejde na ostre obroty bedzie znowu jako podstawaa suplementacji!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 535 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5002
Chyba nie tylko mym mamy takie zdanie tylko kazdy kto probowal laczyc te suple. Ja po swietach rowniez ruszam z cyklem na tych trzech mocnych kolegach... musze dokupic tylko plutonium!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
mysle ze nie kazdy sa ci na ktorych nic nie dziala (ale wiesz to kwestia podejscia itd) zycze powodzenia i napwno bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7414
Bez intravenousa też bedzie no nie? ja mam plutonium mono i tri anabol. Ostro sie nastawiłem, cykl zaczynam chyba w ostatnim tygodniu stycznia. Nadaje sie to do budowy masy prawda panie Tomku?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
nie znam kogos takiego jak pan tomek ... hahah
kolego pewnie ze sie nadaje ale nie zapomnij o tym ze jak chcesz budowac mase bilans kaloryczny dieta musi byc odpowiednia na ten okres ... czesto to powtarzam ze to suplementy wspomagajace ale niczego nie zastapia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7414
wiadoma sprawa heh Ty juz testowałes ?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
tak wielokrotnie jestem bardzo zadowolony i wielokrotnie o tym pisalem ... a szczegolnie zaskoczyl mnie po sezonie kiedy oranizm byl zmeczony dieta i ciezkimi treningami zadzialal bardzo dobrze i wrocilem do duzych ciezarow i pompa byla swietna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7414
jestem juz na cyklu plutonium oceniam na zaje**sty :D Pompa 4/5 ale jest niesamowita chęc do cwiczen, mega wzrost siły, pobudzenie takze mega. Przy wadze 86 połówka porcji kopie nieźle :) Treningi można robic o wiele dłuzsze i ciezsze bo w ogóle nie czuje sie zmeczenia, mozna by było na siłowni siedziec i po 5 godz.. heh a co do tri anabol to tez nie jestem zawiedziony po piierwszej porcji muliło i czułem sie zmeczony jednak to sie zmieniło :) zero zakwasów i rano czuje sie bardzo wypoczęty. Cykl dopiero zaczołem ale czuje że pare kg na tym zrobie. Zestaw juz moge polecic pozdro!!

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
twoja waga nie ma znaczenia to po prostu organizm tak reaguje .... ale jak najbardziej jest to produkt godny polecenia i bardzo dobra alternatywa podczas ciezkich treningow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 264
ciekawy produkt, zastanowie sie nad tym zestawem ale to w najblizszej przyszlosci dopiero;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Crea Mass

Następny temat

BUDOWA NOWEJ FABRYKI I CENTRUM LOGISTYCZNEGO

WHEY premium