SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRIBULON

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 39961

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9
19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1220
to co sięboisz ja mam 17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
zapewne boi sie ze nie podziala na niego i wyrzuci kase w bloto. na Twoim miejscu tez bym sie o to bał.


juz mowilem. preparaty tribulusowe - w tym i Tribulon - to preparaty poprawiajace samopoczucie i libido. nie maja wplywu na masę i siłe miesni co zostalo udowodnione w badanich. nie zaleca się ich ludziom młodym nie z tego powodu, ze są dla nich niebezpieczne, tylko dlatego, ze nie wywołują u nich zadnego efektu. innymi slowy branie Tribulona w wieku 17 lat jest idiotyczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1220
nie wiem jak już zaczołem to już skończe e efektów ubocznych nie widze kreatyna też nie jest zdrowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
moiwe po raz kolejny - ze nie ma efektow ubcznuch po tribulonie. po prostu nie jest to preparat ktory przyczynia sie do wzrostu masy czy sily miesni. ma inne zastosowanie.


jeszcze raz powtarzam - nie zaleca sie go luziom mlodym, bo na nich nie dziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11778
fat i tak im tego nie wyjaśnisz oni i tak wiedzą swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
w sumie - masz racje. niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1220
dobra nie chce sie kłucić jeszcze tydzień mi został a czy siły przybyło to się dowiem w pn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
na takie podejscie brak mi slow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ok - zyj sobie we wlasnym swiecie synku marketingu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

gainer mct

Następny temat

prosze o rade

WHEY premium