SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 lat - MHP T-Bomb, ZMA, Tribulon?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
Witam,
Trenuję już prawie od 3 lat, a od ponad 1,5 roku staram się poważnie podchodzić do treningów, za pomocą dobrze dobranej diety i treningu z typowego suchara udało mi się dojść do jako takiego wyglądu.
Z czystej ciekawości chciałbym przeprowadzić eksperyment, czy uda mi sie naturalną drogą podniesc poziom testa, oczywiscie unikając przy tym uszczerbku na zdrowiu.
Na jakiś czas porzuciłem normalny plan treningowy i wykonuje ćwiczenia które teoretycznie mogą wpłynąć na poziom testa.
MHP T-Bomb wstępnie odrzucam jako środek zbyt silny ktory w moim wieku moze zaburzyć gospodarkę hormonalną, zresztą zalecenia są po 18 roku życia.
Zakupiłem jednak ZMA apteczne i Tribulon, które również teoretycznie mogą mieć znaczenie.
Jeżeli MHP T-Bomb jest mi odradzany ze wzgledu na to, ze podniesienie przez niego poziomu testa moze zaburzyc gospodarke hormonalna, to czy podobne zagrożenie niosą za sobą ZMA i Tribulon, jeżeli zakładamy że mogą one w zauważalny sposób wpłynąć na poziom testosteronu? jaka jest Wasza opinia na ten temat?


obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył):



Wiek: 16

Waga: 85

Wzrost: 186

Cel cyklu: podniesienie poziomu testa

stosowane już wcześniej suplementy : kreatyny, bcaa, glutaminy,gainerki oraz inne ******ly , nic powazniejszego

Uprawiane inne sporty: Wiele, m.in pływania

stosowane wcześniej spalacze : -

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: zma, tribuon



uwagi i sugestie: -

Staż treningowy: 3



Zmieniony przez - 4xa w dniu 2008-12-01 21:41:30

Zmieniony przez - 4xa w dniu 2008-12-01 21:42:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
czy ja wiem czy t-bomb to taki super produkt... ze sprawdzonych dobrych srodkow podnoszacych testa jest chocby 6-oxo i novedex, ale w Twoim wieku raczej zbędne, albo i wrecz - niewskazane. Przydatne do "ubijania" miesnia. Przy masowaniu IMO malo zasadne.

mozesz kombinowac z tribulusami i innymi ziolkami - ale specjalnie nie poczujesz ze bierzesz. ZMA/MZB mozesz jesc.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-12-01 23:02:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 534 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12809
po co Ci suple na podniesienie poziomu testosteronu w tym wieku? Uwierz, że nie warto w to ładować kasy! Sam jadłem kilka takich suplementów jak np. animal m-stak, stak.. i spokojnie moge stwierdzić, że jakoś bardzo nie działały. Poziom teścia zmniejsza się po ktorymś tam bodajże 23 roku życia, wtedy taki suplement ma jakiś sens. W wieku 16 lat raczej nie da Ci za wiele.

jak kto dba tak i ma :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
Nie zalezy mi na podniesieniu poziomu testa, z jakiegoś konkretnego powodu, czy też dla poprawy wyników na siłowni. Tak jak pisałem z ciekawości chcę sprawdzić na ile jest to możliwe naturalnymi sposobami i nie spodziewam sie po tych ziółkach cudów. Koszt ZMA z apteki nie jest duży więc stać mnie na taki experyment Wychodze z założenia że jeżeli nie pomoze to też nie zaszkodzi. Dzieki za opinie, zdr.

Zmieniony przez - 4xa w dniu 2008-12-01 23:20:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jak chcesz to sprawdzic? bedziedziesz robil badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129
Jeżeli zmiana będzie na tyle istotna, że będzie miała jakiekolwiek znaczenie, to sam powinienem poczuć różnicę.
Jeśli nie poczuję nic, to nie widzę sensu robienia badań bo nie chodzi mi o minimalną różnicę na papierze która i tak nie ma znaczenia w praktyce.
Z tego co mozna wywnioskować z opinii innych osób stosujących te preparaty to najsilniejszym działającym czynnikiem jest placebo, mam nadzieję że uda mi sie rozwiać (przynajmniej moje) wątpliwości co do ich skutecznosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ofiara reklam


te suple są dla 21+

będziesz mądry to poczytasz i zrezygnujesz

prawdopodobnie tez nie będą miały korzystnego wpływu na rozwijające się dopiero jajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
4xa - mnie Twoj sposob myslenia kojarzy sie ze retoryką marketingową actimela... sorry - ale jakiej roznicy sie spodziewasz? co rozumiesz pod pojeciem roznica? Jesli chodzi o masę/siłe - to zmian nie bedzie, jesli chodzi o libido - to zmiany nie musza wcale oznaczac podwyzszenia poziomu tescia 9vide dzialanie zen-szenia), dyskredytowanie badania poziomu tescia we krwi jest niepowazne - bo to jest akurat wiarygodna metoda. NIe wiem - chyba ze sie spodziewasz wlosow na plecach po kuracji na w/w...

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-12-02 09:40:10
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 194
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Zeku za tak bezmyslny i glupi refresh mysle, ze zazwyczaj milosierny faftaq nie bedzie mial litosci...

patrz na daty nastepnym razem.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 194
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jest nie tak?

Następny temat

Poradzcie jakie suple

WHEY premium