SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC-Whey isolate-rozpuszczalność??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6756
XXL-a to czasem moja kobieta mi podpija bo jej tak smakuje, a jeśli chodzi o WPI to rozpuszcza sie rewelacyjnie, kto twierdzi inaczej ten nie jadł.

-->Motto<-- :)http://www.youtube.com/watch?v=gxvNGy5jUeA&feature=player_embedded 






"Poprostu czwicząc rozrywam te miesnie i one musza rosnąc, nic innego im nie pozostaje ;]"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 498 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3645
a nie mowilem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1292
Apokalipsa tata wie co ty wyczyniasz na tym forum ładnie to tak w taki prymitywny sposób oczerniać konkurencyjną firme?! Tata S. Jedliński powinien się za Ciebie wstydzić, że piszesz takie bzdury i stawiasz tylko w niekorzystnym świetle jego firme, która nie potrzefi pogodzić się z tym, że Trec sie sprzedaje i zabiera rzesze klientów waszej firmie! Czy to jest naturalna reakcja konkurencji oczerniać z ukrycia? Te forum to ,,statek pełen szczurów, które mają za zadanie takimi pytaniami-sugestiami zochydzić Treca!!! (Oczywiście jest wielu użytkowników racjonalnie podchodzących do sprawy!) Walka jest nieuczciwa raz już zostałeś zdemaskowany to zmieniłeś nick, ale znowu klapa!!! Ile teraz płacicie tym chłopaczkom, którzy piszą takie bujdy czy ich stawka ostatnio wzrosła? Nie powinna słabo się starają!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
o max sog jak cholera ,bo to co sie teraz dzieje prezechodzi ludzkie pojecie,ja mam w d..pie i treca i olimpa i reszte firm(co nie przeszkadadz lykac mi ich supli) i nie obchodzi mnie ,ktora wiecej sprzedaj ,ktora mniej ale jesli dochodzi do takich rzeczy tu na forum to ja dziekuje,Apokalpisa daj sobie w avantarze olimp znaczek bedzie jasniej bo i tak widaomo o co chodzi .Oczernainie firm podchodzi pod punkt 5 regulaminu i powinienes dostac bana,ktos moze powiedziec ze 3d to maka ale mowienie tego o magnm czy xxl to juz wprowadzanie swiadome w blad.
...
Napisał(a)
Usunięty przez qazar za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
...
Napisał(a)
Usunięty przez qazar za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Usunięty przez qazar za pkt 4 regulaminu
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Usunięty przez qazar za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Usunięty przez qazar za pkt 4 regulaminu
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stawy...

Następny temat

Co najlepsze

WHEY premium