SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC AAKG Mega Hardcore

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35976

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
dla samej pompy wydać kase? jak najbardziej tak treningi na AAKG nabierają zupełnie nowego wymiaru i chociaż samego AAKG nie brałem , a tylko w stakach to na pewno spróboje w odzielnej formie wraz z kreatyną , niewykluczone ,że mono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 131196
moj kumpel stosuje AAKG Olimpu i ma luks pompe przed treningiem i dobrze sie pompuje bierze 4 kaps przed treningiem i 2 po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1793
Powiedzmy ze bedzie po trym pompa.... Ale pozostaje kwestia czy to sie opłaca... niektórzy z was mówią ze sie opłaca dla samej pompy niektórzy ze nie ale byc moze sie opłaca ale latem jak sie gdzies wyjdzie bez koszulki np na plaze ale czy opłaci mi sie to kupywac zimą lub trzoszke przed? Jezeli to jest sama pompa to chyba nie chyba ze są jesce jakies inne efekty dla których warto to kupic. Czy mozecie napisać jakie? Orientuje dzie ktoś co? dziekówa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 770 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24448
No są takie, że jak jest ta pompa to lepiej są substancje przenoszone z krwią do mięśni.

Ale wcale nie daje gwarancji, że efekt będzie widoczny, napisałem tak bo gdzieś tak przeczytałem. Nie wydaje mi się, żeby efekt końcowy cyklu samą kretą i cyklu kreta + arginina/cytrulina był zauważalny gołym okiem czy metrówką...

Wiedza jest najlepszym anabolikiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1793
aha no tez gdzies przeczytałem takie coś ale pewnosci ci nikt nie da. Czyli rozumiem ze sie takiego zestawienia nie opłaca? Hmmm pomysle nad czym innym bo mam Tcm olimpu i coś musze dokupic bo na Tcm bez dodatków chyba duzo nie zbuduje co??? Moze jakies
Bcaa?
No i jeszce taurynke posiadam


Zmieniony przez - Maveerick w dniu 2007-08-25 22:55:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 770 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24448
Ja zacząłem dziś cykl na TCM, CrEsterze i resztkach Monster Capsów Cell Pumpa. Też sie zastanawiałem nad tym AAKG Treca ale w końcu se dałem spokój.

Zmieniony przez - Kaziol w dniu 2007-08-25 23:00:38

Wiedza jest najlepszym anabolikiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
AAKG z cytruliną to dobre połączenie.

same aakg już gorzej.

dlatego ja stawiam na AAKG Mega Hardcore.

240 kaps starczy na 30 dni pełnej suplementacji a kosztuje 85 zł

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1793
O czarny a stosowałeś to juz bo nie moge uzyskac od nikogo odpowiedzi jak narazie bo to nowy prodddukt.


Podobno jesteś zwolennikiem BCAA wiec co sadzisz o cyklu TCM MC + BCAA + TAURYNA???

Czy moze TCM + aakg MH + taurynaaaa???

Zmieniony przez - Maveerick w dniu 2007-08-25 23:21:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
opcja 2

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1793
mozesz jeszce napisać dlaczego?? aakg nie buduje miesni tak mie sie wydaje ale bcaa je buduje wiec co mi da aakg?? Czy moze sie myle mozesz uzasadnic?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witaminy

Następny temat

pomocy bo juz mi sie popierdzieliło!!!

WHEY premium