SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TKKF "Nestor" w Boguszowie-Gorcach

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Pitt Bull z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Szatnia









Zmieniony przez - KoksikzBG w dniu 2008-05-06 13:13:36

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Pierwsze pomieszczenie





















Zmieniony przez - KoksikzBG w dniu 2008-05-06 13:17:38

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Drugie pomieszczenie

















Zmieniony przez - KoksikzBG w dniu 2008-05-06 13:19:55

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Pozwoliłem sobie wrzucić zdjęcia naszej boguszowskiej siłowni, a wygląda ona tak jak na zdjęciach. Osoby z Boguszowa i okolic ćwiczące na pewno dobrze to miejsce znają

A to już ja






Zmieniony przez - KoksikzBG w dniu 2008-05-06 13:23:19

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
i tak nie umiesz na niej cwiczyc lolek

PS . szykuj plytke moja z Colemanem bo bede potrzebował

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6637
Za jakieś 40 minut się tam wybieram na mały trening!!!! Ogólnie syf ale siłownia ma swój urok i zawsze jest gdzie poćwiczyć!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Hehe... Wszędzie dobrze ale u Jerzego najlepiej

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6637
Lepiej niż u mamy na mielonym z ziemniaczkami....!!!!!! hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 702 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5295
ale silka<wow>spoko sprzecior profrsjonalnie tylko do jednego szczegolu moge sie przyczepic do tych porozrzucanych krazkow, moze jakies stojaczki na nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Zazwyczaj są ładnie poukładane(sam nie wierze w to co pisze)

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Myślałem, że troszeczkę więcej ludzi odwiedza nestora


Zmieniony przez - KoksikzBG w dniu 2008-05-11 17:26:55

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprzęt, ławeczka do brzuszków

Następny temat

Pytanie; Od jakich produktów są te kody??

WHEY premium