SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

THERMO SPEED 17 LAT konsekwencje

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264
Witam

Mam 17 lat i chciałbym zacząć brać thermo speeda na okres jednego miesiąca. Słyszałem jednak, że jest on dość szkodliwy dla osób w moim wieku. Jakie dokladnie konsekwencje może mieć zażywanie tego spalacza? Wpłynie to na negatywnie na mój rozwój? Jeśli jednak nie powinienem testować TS to jaki spalacz byłby dla mnie najlepszy?

WIEK: 17
CZAS REDUKCJI: 1 miesiąc
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) : 25%
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 10%
ZARYS DIETY I TRENINGU: 3 razy w tygodniu , nie jadam słodyczy ani bardzo kalorycznych potraw
STAN ZDROWIA: zdrowy
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: nie spalaczew: kreatyna i białko
BUDŻET: do 100 zł


Pozdrawiam
CfanyMan
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8538
Thermo speed jest na tyle słaby ze nie masz sie czego bać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
Dieta dieta dieta , spalacz to moze 5% całego sukcesu , trening aerobowy.
Thermospeed jest wmiare łagodnym spalaczem , nie bój sie nie ma skutków ubocznych , nie ma efedryny ani innych temu podobnych.
Bierz smiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
jak wyglada diet?
rozpisz b/w/t?
w tym wieku smialo mozna redukowac bez spalacza.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5247
zamiast spalacza zakup sobie bcaa tst hiteca i dopracuj diete wstaw aeroby zabespiecza miesnie pobudza do spalania wlasnej tkanki tluszczowej no i jak dobrze diete dopracujesz to i miesni ci przybedzie

I'll Show You How Great I AM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264
A co z Thermo Speed Extreme? Nie powinien mi zaszkodzić; czy jego skład jest znacznie bardziej ,,rozpalający''?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
porcję możesz przyrównać do lajtowej kawy

jeśli chodzi o sens brania - koledzy już wcześniej się wypowiedzieli

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 203
Witam

W twoim wieku brałem tse biorac tyle kapsulek ile zalecal producent i nie wplynelo to negatywnie, ba nie wiem czy jakkolwiek too dzialalo;p

Ale ja rowniez mam pytanie
Zakupiłem ponownie TSE, biore 4 kapsy dziennie (nie wiem czy w nast tyg nie bede brac 6.
I z tym mam pytanie, pierwsze dwie biore 30min pzred sniadaniem, a dwie nastepne brac 30min przed posilkiem przedtreningowym? ktory mam około 15:30 ?? czy moze przed obiadem po treningu??

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
przed treningiem raczej

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264
Wiem, że wykazuję brak podstawowej wiedzy na temat substancji chemicznych, jednak jakie działanie na organizm może mieć stearynian magnezu wymieniony w składzie Thermo Speed Extreme? W internecie wspomina się o zawrotach głowy, nudnościach itp, jednak jak to odziałuje na mięśnie (jeśli oddziałuje) i na organizm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
kolego to lajtowy spalacz nic ci sie nie stanie to suplemet diety jest rozumiesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZY MOGE BRAĆ ODŻYWKI?

Następny temat

4 cykl

WHEY premium