SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

THERMAL PRO FEMME problem

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 36
Cześć jestem nowa na forum :) czytałam o thermal pro femme dość sporo i efekty podobno fajne. Stosuję od tygodnia, pół godziny przed ćwiczeniami, tak jak na opakowaniu każą, jednak po 6 dniach spadł mi tylko jeden kilogram. mam 170 cm przy wadze 82 kg i mam 20 lat. Czuję porządną dawkę energii, jednak po ćwiczeniach robi mi się mega zimno i jest mi niedobrze (zbiera mi się na wymioty) . Jadam 4 posiłki dziennie, co 3 godziny. Czy robię coś nie tak, czy wszystko jest w porządku ? Zależy mi na stracie wagi, więc proszę o odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy takiej masie ciała nie potrzeba Ci niczego innego niż dieta+trening.

Na Twoim miejscu zastanowiłabym się z 5 razy, czy to coś jeść. Wiesz skąd to-to pochodzi? Czy sprzedawca ma legalną firmę (tzn czy znajdziesz jej wpis do CEIDG) z fizycznym adresem i serwisem konsumenta w postaci osób wymienionych z imienia i nazwiska? Czy to-to podlega jakiejkolwiek kontroli zewnętrznej? Gdzie to-to jest produkowane (nazwa, adres producenta). Czy można to kupić w fizycznych sklepach z suplementami czy tylko na allegro? Czy ekstrakty ziołowe są standaryzowane?

Więcej nie powiem, bo po prostu nie wiem, co to w ogóle jest, być może ktoś coś sobie miesza łyżką w misce, a potem rozsypuje na oko jedząc kabapkę z serem i w końcu sprzedaje naiwniakom

Zmieniony przez - Martucca w dniu 01/09/2014 17:07:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę, zadałam sobie trochę trudu i sprawdziłam powierzchownie "producenta". Adres podany na stronie to po prostu adres skrzynki pocztowej wynajmowanej w UPS Store (to taki myk, jaki można zrobić m.in. w US - piszesz do UPS, wynajmujesz za opłatą skrzynkę pocztową i możesz mieć adres w Beverly Hills nawet nie opuszczając granic Polski )

Tak więc... Wychodzi na to, że jesz... Sama sobie odpowiedz co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 36
Czyli wydałam kasę w błoto. Jestem tylko ciekawa skąd to działanie w takim razie. Dzięki wielkie za odpowiedzi :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 36
a to może w takim razie ktoś pomoże mi w tym odchudzaniu, mam na myśli może jakieś ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 567 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14713
Zapoznaj się z regulaminem,wypełnij ankietę itd

http://www.sfd.pl/Redukcja_DT/beferfect!-t977187.html#post1
Nie módlcie się o łatwe życie. Módlcie się, żebyście byli silniejszymi ludźmi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Eat to get fit,czyli kruszynka zmieniająca ciałko :)

Następny temat

Zrobiłam sobie kuku. Przetrenowanie - pomocy!

WHEY premium