SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST I OPINIA SUPLI PRZEDTRENINGOWYCH / sony299

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
No to Panowie moge dla was pisac jakie mam sampoczucie w danym dniu ,ale przewaznie normalne bez rewelacji ;p . przedtreningówka 1.30h po posiłku i 30min pozniej trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
OLIMP MASSACRA EP-2 (trening ramion)

Porcja: 65g
Smak: orange
Rozpuszczalnosc: 2/5 ( w shakerze pozostaje nierozpuszczona kreatyna)
Pobudzenie: 1/5 (brak)
Pompa: 3/5
Wytrzymalosc: 3/5
Skupienie: 3/5
Ocena: 2/5

Moja opinia: Massacry to nie odczułem ,jedynie rozczarowanie . brak jakiegokolwiek działania , jedynie delikatnie lepsza wytrzymalosc i skupienie. to nie smakuje jak orange ,smak uciazliwy przy dluzszym stosowaniu oraz czuje się piach na zębach pijąc . Pompa ze mnie zlazła szybciej niż zdązylem uporządkowac sprzęt po treningu. Jak dla mnie przereklamowany produkt,ale to moje odczucia ;)





W NASTĘPNYM TYGODNIU:

Poniedziałek: Olimp Redweiler - podwójna porcja 12g)
Środa: Olimp AAKG 7500 (sprawdzanie pompy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez go praktycznie nie odczulem wogole, a smak przeokropny blehhhhhhhhhhh, jak zepsuty sok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
OLIMP REDWEILER (trening klaty)

Porcja: 12g
Smak: 4/5
Rozpuszczalnosc: 4/5
Pobudzenie: 1/5 (brak)
Pompa: 4/5
Wytrzymalosc: 4/5
Skupienie: 3/5
Mrowienie: 3/5
Ocena: 3/5

Moja opinia: Mrowienie bardzo fajne jednak trwało zbyt krótko. Pobudzenia nie odczułem . W podwojnej porcji czuć lepsza pompe , wytrzymalosc oraz mrowienie . Producent zaleca porcje 6g do wagi 75kg u mnie waga 65kg i porcja 12g to jeszcze za mało. Trzeba będzie sprobowac porcji 18g ;)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Pewno na ciebie nie zadziałało ze względu na to iż jadłeś już mocniejsze środki np. z geranium więc nie masz się co dziwić, na mnie porcja 15gram działa tak mocno że łapy mam jak balony a każdy ciężar jest lajtowy pzdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
Tu cie zdziwie i powiem ,ze nie mialem jeszcze do czynienia z geranium ani srodkiem ktory by mnie zadowaląco pobudził chyba ,ze alkohol ale to stare czasy ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Geranium juz nie dostaniesz legalnie, bo jest wycofane chyba z obiegu Ale Show Time z 1,3 mnie fajnie pobudzil

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
OLIMP AAKG 7500 (trening barków)

Cena: 7zł
Porcja: 25ml
Smak: 2/5
Rozpuszczalnosc: gotowe do spozycia
Pompa: 2/5 ( uwzględniając działanie produktu bo bez niego również odczuwam)
Ocena: 1/5

Moja opinia: Jednak produkt okazał się słaby , w porównaniu do ostatniego treningu barków pompa praktycznie podobna ,a chwile po treningu już jej nie było wcale. Cena 7zł nie jest adekwatna do działania produktu. NIE POLECAM



PS: Co w następnym tygodniu bedzie tego jeszcze nie wiem , w weekend bedzie info . zobaczymy co bedzie dostepne w sklepach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
IHS - THERMO PUMP (trening pleców)

Porcja: 10g
Smak: 5/5
Rozpuszczalnosc: 5/5
Pobudzenie: 1/5 nie odczułem
Pompa: 1/5
Mrowienie: 4/5 (bardzo fajne ale trwało 40min ,za krótko)
Ocena: 4/5

Moja opinia: super smak i jako spalacz na pewno sprawdzi się swietnie. Pobudzenia ani lepszego samopoczucia nie odczułem ale to ze mna jest cos nie tak ,chyba musze sprobowac geranium bo nic mnie nie pobudza zadowalająco



Thermo nie jest przedtreningówka tylko spalaczem ,ale producent zapewnia ze podczas stosowania czuć przypływ energi i lepsze samopoczucie. Wybrałem go z tego względu ,poniewaz na obecną chwile nie było nic lepszego dostepnego w moim mieście. Bida z nędzą ,ale jakoms próbeczke drugą na ten tydzien ogarne


Zmieniony przez - sony299 w dniu 2013-03-26 19:48:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie BCAA i creatyna ?

Następny temat

Spalacz godny uwagi

WHEY premium