SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST I OPINIA SUPLI PRZEDTRENINGOWYCH / sony299

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
nad-interpretowujesz - odpisuje na Twoje posty, nie czepiam się a wyjaśniałem dlaczego taka ocena może wprowadzić nieobeznanych w błąd - a Ty wielce urażony (bezpodstawnie) łapiesz się za wyimaginowane wątki (sprzedałem coś, coś źle zrobiłem - co jest wierutną bzdurą, wszystko było ustalone z organizatorem jeszcze przed wysyłką towaru) by się niepotrzebnie odgryźć

oj młody młody

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Ja kulturalnie, normalnie piszę Ci co pasowałoby zmienić w Twoim teście a Ty tak na mnie naskakujesz.
Ale spoko, to świadczy o Tobie, nie o mnie. Chciałem Ci pomóc.
Nie masz argumentów i wiedzy do dyskusji to w nią nie wchodź, uznaj swój błąd i tyle.

I polecam poprawić styl swojego pisania, nasz język polski taki piękny a Ty tak piszesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7998
Niestety oceniając działanie supli na podstawie mrowienia wprowadzane są w bład osoby które nie mają pojecia na temat suplementacji przedtreningowej.
Osoby mogą źle odebrać działanie takich specyfików myśląc ze brak mrowienia oznacza brak działania a przecież dużo przedtreningówek nie posiada w sobie BA...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajny temat:) Będzie coś od Treca albo FA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
od FA był juz napalm , na 1str jest opinia , narazie nie ma nic ciekawego dostępnego w mojej miejscowosci , jak będzie to zakupie i zdam relacje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko, a Trec S.A.W. nie mają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
juz kiedys próbowalem i na mnie wrazenia nie zrobił ,takze nie opłaca mi sie kupywac go kolejny raz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7998
to ciekawa miejscowosc , mozna z netu pozawiac i dalej prowadzic test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1271
PVL-Nox Stac to spr,tylko chyba ciężko zdobyć próbki:/miałem to kiedyś to jak dla mnie to za mocne,po 1 porcji mdłości itp.a w czasie treningu (wykonywaniu danego ćw.)w hh**jj siły,wytrzymałość
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie BCAA i creatyna ?

Następny temat

Spalacz godny uwagi

WHEY premium