SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T3 czy novothyral

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 24567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Ja leciałem 75 mcg czystego T3 tureckiego(tiromel). Towar się skończył i zrobiłem 2 tyg przerwy i wszedłem na apteczne novothyral 3 tabsy tj. 60 mcg (leci aktualnie od kilku dni). Tak samo jak latałem na kibla na tiromelu tak samo latam na novo (podczas przerwy 2 tyg. metabolizm zwolnił i czułem to). Plus novo jest taki, że wiesz co bierzesz a jak T3 jest wałowane (a podobno i tak tanie steryd podrabiają) nie zależnie ile weźmiesz to działać i tak nie będzie.


Zmieniony przez - siwydym89 w dniu 2018-02-26 20:34:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 128 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176551
Badania ft3 na novothyral poruszałem wcześniej, naturalnie ft3 na novothyral będzie wyższe, ale bezużyteczne.
Róbcie co uważacie, ja raz spróbowałem i nie zamierzam, napisałem co może się zdarzyć w przypadku nadużywania novothyral i to wystarczy, jak ktoś napotka problemy nie będzie szukał przyczyny.


Zmieniony przez - Lutobor w dniu 2018-02-26 20:43:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Ciekawe. Setki postów i wątków na tym jak i na innych forach z dopingiem ale chyba pierwsza taka opinia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 128 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176551
Nie pierwsza, byłem świadom co mnie czeka, ale podobnie jak Wy sprawę olałem. Widać miałem pecha ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
No ale opisz dokladnie co sie stalo? T4 zablokowalo Ci t3 i redukcje szlak trafil czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 128 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176551
siwydym89
No ale opisz dokladnie co sie stalo? T4 zablokowalo Ci t3 i redukcje szlak trafil czy co?


Prawdopodobnie T4 przekształciło się w rt3 i zapchało receptory t3, ale tego nie mogę być na 100% pewien, bo nie ma gdzie zbadać rt3.

Zawsze na 50-75mcg T3 mam j**utne ssanie, po posiłkach leje się ze mnie jakbym zrobił kilka serii ciężkich siadów, robi się ze mnie placek, ale skóra też schnie, na treningach brakuje paliwa, wydolność spada, do kibla gania się non stop. Na novothyral 2, później 3 tab, zostałem plackiem bez siły, podlało mnie wodą, spadł apetyt, waga stanęła w miejscu. Na pewno każdy kto obserwuje rekacje swojego organizmu na jedzenie, wie gdzie ląduje posiłek który zjadł. Na czystym T3 przez to grzanie, przez napływ energii czujesz, że palisz to żarcie na bieżąco, na novothyral pojawiała się zamuła, uczucie, że żarcie się kisi na flakach. Ale to są odczucia, ważniejsze są fakty, że na czystym T3 efekty redukcji były adekwatne do włożonej pracy, na novothyral szczególnie kiedy wrzuciłem 3 tab, czułem jakbym się jeszcze cofał.

Odstawiłem, wrzuciłem 25mcg T3, ciągnąłem redukcję dalej, ale już mniej intensywnie i wróciłem na właściwe tory dopiero po kilku tygodniach.
Ja tego nie dotykam więcej, chyba że kiedyś zajdzie potrzeba siedzieć dłużej na syntetyku to 1tab w sam raz, dodatek T4 będzie wtedy plusem, bo cały czas mamy aktywne enzymy dejodynaz i zejście jest łatwiejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Aha. Ja czy na novothyralu czy samym t3 mam to samo. Kibel jakies 5 razy dziennie i ciagle ssanie na jedzenie. Czasem mam wrażenie ze bez wspomagaczy tarczycy redukcja lepiej przebiega bo tak nie ssa na jedzenie i nie podjadam. Najlepiek T3 i bardzo silna wola. Wtedy leci pieknie. Mi na lekach na tarczyce najbardziej brakuje slodyczy. Masakra jakas. Jak odstawie to juz luzik. Najwazniejsze to poznac swoj organizm. Jak aktualnie lece 3 tabsy 100 t4 i 20 t3 i nie potwierdzam tego co pisales. Po jakim czasie Ci sie zablokowala ta tarczyca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Nie wiem lecialem ostatnio t3 Uni później tiromel i szału nie było. Wrzuciłem Novo i od razu waga w dół sucha skóra ssanie na jedzenie a na T3 nic więc albo miałem wały, lub sprawa indywidualna lub twoja teoria mija się z celem. Dla mnie Novo nr 1. Ilu ludzi tyle opinii... Najlepiej przetestować sam na sobie.
1

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
kaczo
Nie wiem lecialem ostatnio t3 Uni później tiromel i szału nie było. Wrzuciłem Novo i od razu waga w dół sucha skóra ssanie na jedzenie a na T3 nic więc albo miałem wały, lub sprawa indywidualna lub twoja teoria mija się z celem. Dla mnie Novo nr 1. Ilu ludzi tyle opinii... Najlepiej przetestować sam na sobie. A co do wyprozniania to na T3 co 3 dni na Novo 2,3 razy dziennie ale nie wiem czy to jest jakiś wyznacznik. Może miałem walki nie wiem
1

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
Lece aktualnie 4 tabsy novo. Jedyną rzecz którą zauważyłem będąc na dużym deficycie czułem sie jak z du**, brak energii w ciągu dnia i ospałość która znikała na krótko po posiłku, bezsenność, duża potliwość, normalny apetyt bez ssania.
Podbicie kcal na + tak około zera, zmieniło to wszystko, lepiej się czuje, lepiej wyglądam i szybciej leci faat i załączyło sie ssanie.
To są moje subiektywne opinie u mnie się to sprawdza.

Czynniki zwiekszajace konwersje T4 do rT3
http://apetytnazycie.com.pl/2017/08/21/co-zaburza-konwersje-hormonow-tarczycy-i-jak-ja-poprawic/ 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BADANIA PO PCT ZŁE SAMOPOCZUCIE I LIBIDO

Następny temat

Propek +npp jak przeprowadzić cykl kompleksowo?

WHEY premium