SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T3 czy novothyral

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 24566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 128 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176551
Wlodiii
dajesz slowo lodzianin ze da sie na novo fajnie wyciac?? leca do mnie 4 opakowania novo i teraz zaczynam zalowac ze nie wzialem samego T3, a to bedzie moj pierwszy kontakt z tarczycowymi


Będzie tak, że albo będziesz mieć pecha i g**** z tego wyjdzie, albo zdążysz wykorzystać i ostawisz zanim rt3 zacznie dominować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
koorwa ja to zawsze zrobie interes :), moglem najpierw zaczerpnac lektury na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94781 Napisanych postów 364784 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670077
Arty artami ale na novo w PL wycinke robilo i robi tysiace osób, na luzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 128 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176551
Bo nie trzeba wcale mieć nadczynności tarczycy by zrobić dobrą wycinkę. Innymi słowy, to że robili nie oznacza że robiliby lepszą gdyby używali czystego t3. Ale oznacza, że traktowali novothyral jako dodatek, a nie coś co ma za nich zrobić robotę. Jednak nadużywanie novothyral może utrudniać redukcję. Ja zaryzykowałem kiedyś i więcej tego nie powtórzę. 50-75mcg samego T3 robi co trzeba, bez problemów z późniejszym zejściem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94781 Napisanych postów 364784 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670077
Utrudnia redukcje?? No tutaj to troche cie ponioslo. Co odpowiada za podkrecenia metabolizmu???

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 128 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176551
Kilka postów wstecz napisałem dlaczego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
Wlodiii
koorwa ja to zawsze zrobie interes :), moglem najpierw zaczerpnac lektury na ten temat.

Na konkurencyjnum forum ktoś też podsunął mi ten art jak zadałem pytanie o novo.
Miałem niezłą rozkmine bo wlasnie zaczalem lykac.
Lodzianin polecil olac temat reversu i olalem. Koncze lykac novo i jestem zadowolony.

Poza tym art dotyczy ludzi z chorobami tarczycy, nic tam nie znalazlem o t3 w naszych celach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 128 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176551
Jak ktoś ma ochotę namawiam, do sprawdzenia novothyral na jednej redukcji i czystego t3 na drugiej.
Zapisać obserwacje i samemu wyciągnąć wnioski.


Zmieniony przez - Lutobor w dniu 2018-02-26 18:30:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94781 Napisanych postów 364784 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670077
A nie wystarcza ci badania Ft3 I efekty?? Bo te badania nie maja z nami nic wspolnego i nie ma co robic szumu. Bo novo podkreci metabolizm u zdrowej osoby bez problemowo. Tak samo jak i u chorej czy bez tarczycy. Kwestia dawki i badan. Z jednym sie zgodze czyste t3 lepsze. Sa tez badania ze u zdrowych osob lepiej moze sie sprawdzic mix t3 i t4 ze względu ze nie rozleniwia tak tarczycy. Kolejna sprawa ja lece po 10 miesiecy odstawiam i tarczyca rusza idealnie i po novo i po czystym t3. Badanie Ft3 na podobnym poziomie.
Prowadzilem sporo osob na novo wg badan gitarka wg efektow gitarka.
Nie zgodze sie z powyzszym zdaniem/badaniami
Badania swoja droga zycie i doping swoja. Ja tutaj pisze o różnych za stosowaniach od hgh po typowe spalanie tkanki, poprzez zdrowotne I nie tylko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94781 Napisanych postów 364784 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670077
Temat ciekawy bo ja lubie popisac z sensownymi osobami ktore podpieraja sie konkretami

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BADANIA PO PCT ZŁE SAMOPOCZUCIE I LIBIDO

Następny temat

Propek +npp jak przeprowadzić cykl kompleksowo?

WHEY premium