SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290579
dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290579
a jeszcze zapytam jaka przerwe uwazasz za wlasciwa po 8 tygodniach na t3 w dawce 75 w szczycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Greer uważa że w 2 tyg tarczyca wraca do siebie, Brey i Greenway to potwierdzili ale to teoria, ja staram się robić 3 miesięczne przerwy między cyklami z użyciem t3 i żeby była jasność zawsze mam wątpliwości przy sięganiu po ten środek. Generalnie stara koksownicza zasada przynajmniej tyle przerwy ile trwał cykl powinna być ok. Sprawę wyjaśniają badania za 4 dychy po miesiącu od cyklu zrobić tsh t3 i t4 i porównać z badaniami sprzed cyklu jak jest to samo to jest ok. Tzn przed cyklem miałem 2,20 tsh. Zaraz po cyklu 1,90 i po 2 miesiącach 2,20 amen
Spadam do chaty, odpiszę jutro
Pzdr

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2010-05-11 15:26:42

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 10 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93
Jak brać wciągu dnia dawki 50 i 75, a potem 100 ?

Urosne i bede wielki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
Ja dzieliłem dawki każde od 25 mcg na dwie.Rano i koło 13-14 stej zawsze na pusty żołądek.Dawki dochodziłem do 100 mcg.Teraz postanowiłem tylko z rana brać i doszedłem do 75 mcg i też ok.Teraz schodzę i sobie też chwale ten sposób ale jakbym brał 100 mcg to bym na dwa razy już pewnie podzielił.

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222
"niby czemu T3 ma być niebezpieczne ??

choćbyś nie wiem jak spieprzył cykl na T3, gówniane zejście, wejście itp to i tak praca tarczycy wróci do normalnego stanu po jakimś czasie...

A te teksty że można skończyć na lekach do końca życia przez zabawe z T3 to można se włożyć między bajki"
Wiesz to z doswiadczednia czy dobra wrozka ci to powidziala ? Chyba nie wiesz jakie sa konsekwencje zejsca z duzej dawki od tak sobie.
Jak masz pisac takie glupoty to lepiej sie w ogole nie wypowiadaj

Zmieniony przez - epz w dniu 2010-05-11 20:33:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1064
bardziej dobra wróżka

znam poyeba co zszedł ze 100mcg t3 i jakoś nic mu nie jest

inny łyka po 300mg antka a o osłonkach nawet nie słyszał

są tacy co biją po 800 deki do 500 omki a na odblok łyknie taki listek cloma i też żyją


nie rozśmieszaj mnie z tym wiecznym demonizowaniem...widze że to jest modne na forum... tak samo była moda na forum na pieprzenie że gh i t3 jest tylko dla pro jeszcze ze 2 lata temu... a teraz już sie pisze takie cykle 19 latkom...


gdzieś na konkurencyjnym forum ktoś coś sapał nawet o badaniach nt tarczycy że choćbyś nie wiem jak dziwnie dawkował T3 to i tak praca tarczycy wróci do normy... a czy wróci po 2 tygodniach czy po 3 miesiącach to już kwestia poprawności rozpiski cyklu

jak nie znasz tematu to mi nie gadaj bzdur



Zmieniony przez - zawodnik89 w dniu 2010-05-11 20:42:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82764 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699972
kolego to że teraz łyka 300 mg antka i nic mu nie jest ,nie oznacza że za jakiś czas skutki uboczne się nie pojawią
wszystko można robić ale trzeba z głową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1064
no tak... ja tu podałem tylko takie skrajne przypadki

a zresztą odbiegłem od tematu... koniec offa z mojej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
ja znam ludzi ktorzy wbijaja zanim jeszcze na silke sie zapisza...czy to madre ??? NIE,wiec nie pisz zawodnik o demonizowaniu . Po to jest forum i doradcy zeby mlody "zawodnik" startujacy w swiecie saa mogl zrobic cykl i nie zalowac. a przede wszystkim doradzamy zeby zrobil w miare zdrowo .

DreamChaser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Danabol DS Tajlandia, Body Research czy Metanabol Polska,Jelfa ?

Następny temat

1 cykl co myślicie o testosteronie enethate + winstrol ??

WHEY premium