SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
Wiem że to tak pół żartem z tym "na stałą" ale jakby, to psycha by klękła jak nigdy po niczym. Trzeba na środkach ciągnąć cykl żeby się w miarę czuć bo po takim np. cyklu prop wino T3 z 8 tyg i kończenie w jednym czasie grozi niezłą depresją i chęci na wszystko opadają.

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1064
dobrze że powiedziałeś bo mi właśnie jordan polecił tak skończyć wszystko jednocześnie w moim temacie... a tak pojade T3 tylko 4 tygodnie żeby jeszcze 3 tygi zostały na winie i propie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 10 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93
No witam.
Jestem trzeci dzien na dawce 100 i powiem wam nic czuje różnicy. Tłuszcz jak był tak jest :). Wiec chyba cos jest nie tak. Chyba to moje T3 to nie T3. Jak dam rade to umiescze zdjecie, zobaczycie czy to jakies lewe czy cos innego.

Pozdro

Urosne i bede wielki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9988


takie t3 masz ? ja właśnie szamie ale jeszcze nic nie mogę powiedzieć

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 10 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93
No witam, takie, tylko tabletki podchodzą pod kolor żółty.

Urosne i bede wielki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9988
tak, tak, moje tez - narazie szamie 25mcg a wiec nie mam jeszcze żadnej wizji tego T3, jedyne co mogę powiedzieć to ze jak szamie z rana, odczekam ok 40min-1h i jem śniadanie to po zjedzeniu ledwo dochodzę na kibel - sram całymi dniami jak opętany, do tej pory 1 max 2 razy dziennie a teraz co nie zjem to wysram to narazie cala moja przygoda z t3, pon-wtorek wchodzę na 37,5mcg i ok 3-4dni później na 50mcg

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Danabol DS Tajlandia, Body Research czy Metanabol Polska,Jelfa ?

Następny temat

1 cykl co myślicie o testosteronie enethate + winstrol ??

WHEY premium