SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tępe igły? Czy coś źle robię.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8736

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 777 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8085
Piszcie co chcecie o tych terumo a ja jeden sie wyłamie i powiem że i terumo sie trafiają tępe jak choy. Pare razy nie mogłem wogle tym dziadostwem ... naprawde trauma, przestałem kupować, jak nie ma innych to mogę wziąć ewentualnie do nabierania ale do moich udek tylko MICROLANCE i mam ogarniętą aptekę gdzie zawsze te igły są i biorę zawsze DUŻO na raz. Terumo owszem początkowo nimi robiłem aż trafiłem tę partię. Także nie wiem dlaczego tak się rozpływacie nad tymi igłami. Za to microlance nie zawiodły mnie ani razu.
Naprawde - krew na podłodze to tylko terumo.



Zmieniony przez - Lucack w dniu 2015-11-29 00:54:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Każdej firmie zdarzają się gorsze i lepsze partie to nie jest Rolex żeby był sprawdzany sto milionów razy przed sprzedażą :) Trafi się gówniana sztuka co nie chce wchodzić za chu** to do śmieci i następna aż wejdzie i tyle :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 478 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12311
Lucack
Piszcie co chcecie o tych terumo a ja jeden sie wyłamie i powiem że i terumo sie trafiają tępe jak choy. Pare razy nie mogłem wogle tym dziadostwem ... naprawde trauma, przestałem kupować, jak nie ma innych to mogę wziąć ewentualnie do nabierania ale do moich udek tylko MICROLANCE i mam ogarniętą aptekę gdzie zawsze te igły są i biorę zawsze DUŻO na raz. Terumo owszem początkowo nimi robiłem aż trafiłem tę partię. Także nie wiem dlaczego tak się rozpływacie nad tymi igłami. Za to microlance nie zawiodły mnie ani razu.
Naprawde - krew na podłodze to tylko terumo.




Zmieniony przez - Lucack w dniu 2015-11-29 00:54:40


Czemu ja Cie posłuchałem. Kupiłem te igły co zachwalałeś i się okazało, że to ta sama firma co ja ciągle kupuje w aptece:D
Mogłem najpierw sprawdzić jakie ja mam to fakt. Aż 5 razy zdarzyło mi się z Microlance II spotkać tępe igły.

Z każdym Dniem bliżej Celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
pajaczeq
Każdej firmie zdarzają się gorsze i lepsze partie to nie jest Rolex żeby był sprawdzany sto milionów razy przed sprzedażą :) Trafi się gówniana sztuka co nie chce wchodzić za chu** to do śmieci i następna aż wejdzie i tyle :D


Tak się składa, że sprzęt medyczny jest sprawdzany bardzo dokładnie, igły/strzykawki również to obowiązuje.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3349
Kiedyś oglądałem program "Jak to jest zrobione" i było właśnie o produkcji igieł. To każda jest sprawdzana przez maszynę pod 8 kątami I na 10.000 igieł jest brane wyrywkowo 50 sztuk i sprawdzane pod mikroskopem przez człowieka. Więc one są dobrze wymacane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Nie może być mowy o niedoróbkach jeśli chodzi o sprzęt medyczny.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 478 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12311
krzykacz
Nie może być mowy o niedoróbkach jeśli chodzi o sprzęt medyczny.


To wytłumacz mi jedno. Biorę 2 igły, jedna nie chce wejść i zostawia duży ślad w skórze krwawiący, biorę drugą igłe i wbijam obok dosłownie 1cm i wchodzi jak w masło. Chyba skóra nie różni się tak bardzo w odległości 1cm?:D

Z każdym Dniem bliżej Celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Nie będę niczego tłumaczył, piszę po prostu jak wygląda sprawa produkcji sprzętu medycznego do którego zalicza się również igła.

Zadzwoń do producenta, każą odesłać do siebie i zbadają. Będziesz miał opinie czy u nich poszło coś nie tak.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
sranie w banie akurat z tym sprawdzaniem jeżeli chodzi o sterylnosc to tak ale jest ona zachowana w całym procesie produkcji reszta to wyrywkowe sprawdzanie a przeciez tez jeżeli chodzi o jakość ostrości to zalezy to od zastosowanych maszyn . Tak jak ktoś wyżej napisał wszytko było w "jak to jest zrobionie" i poza tym cena= jakość a therumo w większości aptek jest najdroższa igłą . W szpitalu to dla pieliegniarki nie robi zadnej roznicy wj**ie ci na chama igłe 0,8 a potem ból dupy przez 7 dni i wielki sinior ale sam 'taka dzida" to byś nie zrobił sobie za ch**a zastrzyku , z resztą nie wiem jak kto robi inifjke kazdy ma tam jakiś sposób ma :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3349
tzn. mimo staranności wykonania sprzętu medycznego to jak we wszystkim czy to w igle może zdarzyć się malutki zadzior czy to inna niedoróbka w czymś innym. Zawsze jest jakieś prawdopodobieństwo błędu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Doradzcie, warto czy nie warto ?

Następny temat

Enan,bold,winstrol- 2 cykl

WHEY premium