SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkosc ???

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak jest kilku to tez za bardzo.
Chyba ze tych kilku jest lepszych od Ciebie, albo umie wspolpracowac ze soba. Wtedy zadna sztuka walki Ci nie pomoze.
I nie sluchaj madrali ktorzy uwazaja ze co prawda z jednym sobie nie poradza, ale kilku to zmasakruja. Osobiscie walczylem dwa razy z trzema i raz z szescioma i jakos sobie dzieki Bjj poradzilem. A wczesniej, cwiczac karate i aikido zdazylo mi sie dostac ods czterech i miec remis ze wskazaniem na przeciwnikow z poiecioma.

Paweł Ziółkowski
---
"jest takie miejsce (ring lub klatka) gdzie małe dzieci płaczą, ale mamusia nie słyszy"
Renzo Gracie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki bardzo za odpowiedzi. Napewno wszystko sobie jeszcze raz przemysle i wtedy
zdecyduje. Narazie jestm tak padniety, ze zaraz ide spac chyba, ah ta silownia )
Nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1308
esco qrwaaa! nie bede na ciebie najezdal , ale powiem w skrocie tak:jestes krotkowzrocznym idiota , a twoje poglady i zadufanie w sobie swiadcza tylko o twojej ciemnocie i niewiedzy.po pierwsze - kickboxing w Sopocie jest na calkiem niezlym poziomie , moze nie jest jakis zaj*****y , ale jest niezly.po drugie-kiedy miales z kims z tamtad zatarg?i ze niby co?koles wyciagnal noz,a potem cie przepraszal , ze nie chcial urazic twoich uczuc?po trzecie-mam z ciebie niezla beke jak pisales w artykule pt."z iloma i jakimi przeciwnikami biliscie sie najwiecej" ze bylo ich 15. ja cie pozdrawiam
Fanatic - no i co z tego , ze sie na ciebie wszyscy gapili?czy to preszkadza?
Boruta - lepszy kickboxing w sopocie niz judo na zabiance

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
niech ktos skasuje tego palanta
brak slow
jezeli tak bardzo chcesz mi ublizyc to zapraszam na stocznie, albo mail i sie umowimy
co do poziomu, to powtorze jeszcze raz
z osob ktore tam chodza, badz chodzily w wiekszosci znam takie ktore sa ciotami, albo po kilku treningach zrezygnowaly i zaczely trenowac gdzie indziej
na stoczniowcu kick do niedawna prowadzil kaluzny i jakos nie slyszalem o tym, zeby ktokolwiek z sopotu przyjechal do nich na sparingi :>
moze mistrzostwo swiata to zbyt niski poziom

naucz sie czytac frajerze na przyszlosc
mam kolege, ktory u tez trenuje tam kick i dostalem od niego maila o podobnym zabarwieniu
bronicie honoru ? co cie ****a obchodzi to co mowie
moze jeszcze napiszesz wprost, ze ****a klamie ?

jak jestes taki twardy to pojedz w to miejsce o ktorym napisalem i zobaczymy z iloma bedziesz mial okazje walczyc i ilu dasz rade, bo z 15 tez pewnie klamalem ****a nie
cioto

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Fanatic
Chcąc rozwijać szybkość, odłóż całkowicie trening siłowy, zwróć uwagę na dokładny stretching i wszystkie ćwiczenia (walka z cieniem, sparing, worek, itd.) rób z nastawieniem na maksymalną szybkość (pojedyńczych uderzeń i serii ciosów) i swobodę ruchów. Trenując z takim nastawieniem, z czasem zauważysz poprawę szybkości.

"Wy sie tylko bawicie, mi chodzi o zycie"
Kask!

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1308
wiem , ze dostales tego maila.kolega ten mowil tez,ze za kazdym razem jak mieliscie sie umowic na jakis sparing, to albo miales kontuzje, albo nie mogles , albo cos tam innego.nie chce ci ublizyc , tylko denerwuje mnie taki pier******e ze na kick w sopocie chodza same lamusy, albo ze ktos wyciagnal do ciebie noz, a potem przepraszal.
Poza tym nie mowie, ze klamiesz ,ale to z 15 typami to troche przegiecie.jesli o mnie chodzi do nie dalbym rady i pieciu kolesiom , wiec watpie tez , ze ty bys dal.Poza tym ile qrwa z tamtad znales osob?az dwie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
gosciu zapytaj Esco dokladnie o szczegoly tego ataku na jego osobe a nie walki

a nie ***iesz go jak jakiegos alfonsa



a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
buahaha
wez idz na drzewo
mam sparingi przynajmniej raz w tygodniu i nie zalezy mi na sparingu z kims trenujacym kick boxing, bo nic mi on nie da
tylko sugerowanie, ze JA UNIKALEM ****A jest tak smieszne jak cale twoje wypowiedzi...
idz wojtek i dopisz swoje dane, bo zrobie to zaraz za ciebie
i poczytaj dokladnie, bo nie pamietam, zebym dal rade 15 kolesiom, chyba, ze w szpitalu znalazlem sie dla jaj
pozdrow brata i cwiczcie :>

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tam dla jaj. Przyznaj sie ze chodzilo o jakas pielegniareczke.

Paweł Ziółkowski
---
"jest takie miejsce (ring lub klatka) gdzie małe dzieci płaczą, ale mamusia nie słyszy"
Renzo Gracie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
:>
resort ds. zdrowia ma to do siebie, ze poza akademiami medycznymi pelnych studentek srednia ocena za urode waha sie w granicach dyskwalifikacji ;>
ale ****a kumple jak byli w szpitalu to kazdy mowil, ze cos trafil
w kazdym razie nie na zaspie hehehehe

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Boruty

Następny temat

kyokushin czy inny rodzaj karate?

WHEY premium