SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szwecja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3187
witam mam pytanie szukalem i nie znalazlem.

Mam pytanie jade w maju autem do Szwecji w sumie jedyna droga to zjazd z promu i 60 km do miejsca zamieszkania ale nie wiem jak np przy kontroli i znalezieniu propa i trenu u nich jest.

Macie moze jakies doswiadczenia??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20504
A JAK TRZESIECIE PORAMI TO PACZKE WYSLIJCIE SOBIE Z PL I PO SPRAWIE Z JAKIMIS RZECZAMI KOSMETYKAMI LUB CIUCHEM MOJEJ NAWET FAJKI TE CIENKIE MIETOWE WYSYLAJA PACZKA ZAWSZE DOCHODZI WSZYSTKO SOK TEZ WIADOMO JAK BEDZIE KARTON TOWARU TO SIE DO***IA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 855 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12704
pewnie tak jak wszędzie, weźniesz karton masz lipe, ale za pare flakonów raczej nic nie powinni sie czepiać

Ja jak coś musiałem wieźć to zawsze zabierałem pomki, igły, spyrytus, etc. zeby było wiadomo ze to dla mnie, przynajmniej są jakieś podstawy do tłumaczenia sie wrazie czego, naszczescie jeszcze nigdy niemiałem zadnego przypału

Zmieniony przez - sz4leniec w dniu 2011-04-03 13:18:52

*OFF*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3187
nie to tylko 3 ampy propa i 2 trenu tak planowalem caly zestaw zabrac ze soba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 855 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12704
takie ilości to zaden problem, kiedys wiozłem 10paczek omy i mnie zatrzymali w niemczech, troche sie wystraszyłem ale nawet nie sprawdzali co wioze.

*OFF*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
ja bym do szwecji przy sobie nic nie bral mieszkam w dani a oni tu w skandynawi maja zajoba na punkcie dopingu a w szwecji szczegulnie ( dragi ,doping,alkochol) wiec nie ryzykowal bym ty na silowniach robia dla zwyklych ludzi testy antydopingowe jak cos wykryja masz lipe na 2 lata zakaz wstepu do sieci silowni i papiety zasrane tak jest tu w dani sa tylko 2 silownie dla koksow ,a w szwecji ostatnio byl artykul jak wy***ali jakiegos zawodowca byl na targach i wpadly psy i mial lipe skandynawowie sa po***ani

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
A jak to jest z igłami, pompkami + np. susta, prop, meta .. mogę normalnie lecąc za granice na wakacje majorka' samolotem zabrać to ze sobą i normalnie spakować w torbe podróżną ?? będzie jakaś lipa ?

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie w nowym MD jest artykul o szwecji. Za sam wyglad kontroluja wszystko co zwiazane z toba. Za mala ilosc paka. Lepiej nie ryzykowac. Jezdzil tam Brian Waren do swojego sponsora ale zaprzestal ze wzgledu na tak surowe prawo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2250
a ja myslalem zeby sie przeniesc do skandynawi , co za chore prawo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
snara ma rację jak jedziesz do Szwecji to bardzo uważaj to Policyjne państwo jest .


Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
a paczki do szwecji ktos wysylal z SAA?
korwa mam wyjazd tam wlasnie, jak ja bede koksil tam ?
jest ten MD z artykulem o szwecji jeszcze w sprzedazy ?

kto ze szwecji to pisac co i jak
chyba moge miec przy sobie z 10amp enana i 10 pompek+igiel.
to co, brac ze soba lecac samolotem, czy raczej nie?

jak tu sie boicie to na pw mozecie pisac


a i tak z ciekawosci
suple moge miec w bagazu glownym lecac do szwecji?

Zmieniony przez - Dymq w dniu 2011-04-04 15:10:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
suple ok ale nic z ssa pompki tez bym se odpusci h...j wie co i odbijie

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybka pomoc w wybraniu propa

Następny temat

Kiedy Winstrol?

WHEY premium