SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam silowni i dostepu do suplementow w Birmingham, ktos cos poleca?

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2470

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
CZesc NKT, tanio i bez przesylki to radze na stronie http://www.bodybuilding4you.co.uk/ z kolei SharkMen poradzilby strone paker.co.uk ale z tego co pamietam to juz zalozyles swoj sklep z suplami ;)w Birmingham ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
tak otwarlem sklep w Birmingham, ale ten z mojego podpisu to kumpla projekt, wlasnie ruszyl,
paker - jest ok kupowalem u nich
body4you tez sie sprawdzil

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
nkt i jaki sklep otworzyłes??

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
z suplementami

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
No to Panowie nalezy pogratulowac nam wszystkim! Sharkmen ma paker.co.uk NKT ma sklep z suplementami i ja tez mam maly sklepik. Sami tu robimy sztuczny tlok ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
a ty jaki masz sklep? przynajmniej wymienimy doswiadczenia

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
z konkurencja nalezy wspołparcowac i sie szanowac, kazdy ma swoje wady i zalety:)

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
Swiete slowa! Ostanio wymienialismy doswiadczenia poprzez nk ;) sklep dla ktorego pracuje to http://www.bodybuilding4you.co.uk/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
skad wnioskujesz ze ja mam pakera.co.uk??

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
Zgaduje po przeczytaniu wiekszosci postow na sfd, forum pakera czy innych polskich forach. Paker jest wszedzie wiec i tutaj tez gdzies musi byc ;) Dodaj do tego troche dedukcji i pomocy naszego informatyka i wszystko sie kreci wokol anonimowego Sharkmen skrycie lobbujacego na swoja strone ;) Tak przy okazji, bardzo fajna strona!
Wychodze z zalozenia ze fora sa publiczne i kazdy moze z nich korzystac. Fajnie jakby wszyscy grali w otwarte karty to mozna by tez normalnie sie komunikowac, uzupelniac, pomagac, wspolpracowac i tak dalej. Na przyklad: mam dobre ceny hurtowe na Muscletecha, Gaspari i VITALMAXA - co wy na to?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KIEROWCA AUTOBUSU W LONDYNIE

Następny temat

CZY M-STACK JEST FAKTYCZNIE TAKI DOBRY?

WHEY premium