SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sztuki walki - co wybrać

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema, chciałbym zacząć sztuki walki ale ze względu na moje palce podejrzewam, że nie za bardzo mam w czym wybierać, mianowicie po wypadku mam przyszyte palce na stałe bez możliwości ich zginania i moje pytanie brzmi gdzie będzie mi to najmniej przeszkadzać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Ciężko mi niestety doradzić w takiej sytuacji. Jeżeli rzeczywiście nie masz możliwości zginania palców od ręki, to raczej odpada każdy ze sportów walki. Nie masz żadnej możliwości zginania palców? Jak to dokładnie wygląda? Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to jakieś odmiany karate pokazowego, lub też taekwondo, gdzie w zasadzie nie walczysz z przeciwnikiem, nie wykonujesz uderzeń na tarcze, worki, itp. a jedynie określone sekwencje obron i ataków, bez większego kontaktu z przeciwnikiem. Poza tym, w tym drugim operuje się w dużym stopniu głównej nogami.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty - oryginalne, czy podrabiane?

Następny temat

Deficyt kcal - jaki ustalić?

WHEY premium