SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Swedzi !!!!!!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6477
Witam
Mam troche glupie pytanie.Od jakichs 2 dni swedzi mnei skora na calym ciele.jesetm w 3 tygodniu cyklu propka chinskeigo i mety scana.Nie zmianielalem ani zelu pod prysznic, ani szamponu w ostatnim czasie.czy macie jakeis przypuszczenie?? moze przesadzilem z bialkiem, albo z witaminami?? Bo biore tego sporo do cyklu.
Z gory dzieki za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11106
Borys82 głowa jakos nie swedziała, miałem minimalne praktycznie niewidoczne chrostki, po dłuższym drapaniu wyskakiwał taki grysik podskórny.

Pojedyncze ranki w okolicach brzucha, ud- pośladki bardzo swędziały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Zyrtec powinien ci pomoc jesli to uczulenie.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6477
No wlasnie nigdy nie mialem zadnego uczulenia ani nic podobnego, a teraz qrwa mnie nawet wewnetrzna czesc dloni swedzi.
Dzieki za Deliever
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 986
człowieku mam to samo )
Tylko ja mam swedziawke 2-3 razy dziennie po pare minut ale *****ska swedziawke w**** ostatnio nie wytryzmalem jak jechalem autobusem i wysiadlem.Czy ty masz non stop swedziawke na calym ciebie czy czasem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6477
wiesz co faktycznie to jest tak ze swedzi mnie od czasu do czasu,czasem lekko ale sa takie momenty ze qrwa nie idzie wytrzymac.a bierzesz cos teraz?? Mial ktos cos poodbnego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11106
Swędzą was głównie nogi, posladki okolice wewnętrznej części ud- przeważnie w nocy lub po kąpieli?

: )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
calcium , clemastin jak masz
a jak nie to do lekarza pogadac;)

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 381 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5448
mogles przesadzic z witaminami. Tak jak Miczelx-zarzuc Ca jak to uczulenie to poiwnno dac rade

Powrót po latach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11106
Powiem wam panowie, że miałem to samo :)

Chodziłem po lekarzach, testy na uczulenie duperele itp i nie mogłem tego zwalczyć.
Aż trafiłem na kumatego lekarza- diagnoza świerzb.
Lekarz ten mi powiedział, że jest w Polsce jakaś bakteria świerzbu i co trochę do niego przychodzą pacjenci z tą dolegliwością.

3 dni smarowania maścią i pozbyłem się drapania i nieprzespanych nocy.

Jak komuś się przyda to rzuccie sogiem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6477
Tylko ze po swierzbie pozostaje slad z tego co pamietam.Trenik jak sie nazywala masc ktora stosowales??Dostepna jest tylko na recepte czy ebz tez?? Bo jak Ca nie pomoze to biore sie za ta masc.Faktycznie swedzi tez w nocy, i nawet glowa - walczylem juz nizroalem i tez nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 534 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11377
Jak byłem na cyklu prolo+meta i wracałem np. z dworu wchodizłem do ciepłego pomieszczenia to mnie plecy swędziały, albo jak wchodziłem do wanny, po cyklu juz tego nie ma.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca+Proviron ?

Następny temat

oceńcie i doradźcie

WHEY premium