SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Swedzi !!!!!!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11106
Borys82 przerabiałem już duże leków wit w tym też wapń i nic nie pomagało.

lek nazywa się NOVOSCABIN, jesli to świerzb to na pewno pomoże, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51
to może być reakcja na białko !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
Ja mam to samo kilka czasami kilka razy dziennie czasami mniej ale przeważnie swędzi ale mam tak tylko na cylu jeżeli nie jestesm na cyklu nie mam tak !

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
Reakcja na białko napewno to nie jest bo białko cały czas jem a swędzenie występuje tylko na cyklonie

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6477
Myslalem mzoe ze to od bialka jest - ale przyjmowalem pobne ilosci wczesniej i nic sie nei dzialo, Sprobuje z wapnem a jak nie pomoze to lekarz, bo zyc sie za normalnie z tym nie da ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 986
Powiem ci tak mnie lapie 3 razy dziennie ale tak po 10-20 minut takiego *****skiego swedzenie ze lece pod kran i szoruje jaka szczata cale ciało.W autobusie mnei ****ica strzelala.Wielu rzeyczbrubowalem cynku masci itp mnie to lapie od dlugich estrow testosteronu mam uczulenie na omke i prolo.Prolo moge wziac ale 200mg/tyg i jakos przezyje ale z nerwami duzymi;/ ****ic a mnie bierze gdzie sie zaczynam drapac jak jade autobusem a ludzie patrza jak na idiote jedyna opcja to dać leciutkie dawki testosteronu i lepiej dac wieksze dawki bolda,deki,winka i inne zastepcze a tescia w bardzo malych dawkach jako skromny dodatek ;/ dlatego ebde walic 400mg/deki/tyg i 200mg prolo/tyg. Zostaje ci cierpieć ;/ albo odstawic tescia lub bardzo male dawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 986
Wlasnie zaobserwowałem kilka rzeczy o ktorych warto powiedzieć.

swedzenie lapie mnie gdy:
1:nie moge sie ruszać tylko jade w ciasnym upchanym autobusie.
2.wyjde z wanny lub prysznica i po 15-30 minutach mimo uzwania balsamu.
3.na poczatku treningu.
4.Jak mi gorąco i lekko duszno.Chłod zdecydowanie poprawial mi samopoczucie od swedzenia.

Macie to samo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
wg mnie może to być spowodowanie robieniem się mikrozakrzepów w maczyniach włosowatych oraz czasem stanam izapalnymi naczyń krwionośnych w ogóle ... stany zapalne dotyczą głównie żył głębokich, moze koks zwiększa ci lepkośc krwi (gęstość), zwiększa agregacjępłytek i robiąsię złogi na sciankach naczyń, skóra wtedy swędzi trochę jak gojace sie rany :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6477
METAL PASOWALOBY - JAK SIE POSAMRUJE BALSAMEM TO JEST OK I FAKTYCZNIE JAK MI SIE ZACZNIE ROBIC CIEPLO CZY DUSZNO.TYLKO JAK SOBIE POMYSLE O TYM ZE CZEKAM MNIE JESZCZE Z 6 TYGODNI CYKLU TO MAM DOSC ;/. SWEDZI CIE TEZ GLOWA ??BO MNIE I TO CO NAJLEPSZE TO GLOWNIE W JEDNYM MIEJSCU.BRALEM KIEDYS WIESKZE DAWKI I NIC MI SIE NEI DZIALO, DZIWNE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 986
swedzi mnie w okolicach plecow gornych i dolnych,ręce cale i zewnetrzne dlonie,glowa też.Jaka dawke mety i propa walisz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca+Proviron ?

Następny temat

oceńcie i doradźcie

WHEY premium