SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sust + wino?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 568
Witam w lipcu mam zamiar zacząć cykl 30 ml sustanon 250mg i wino 200 tabs.
1 Czy jest to dobre połączenie? Znajomi mówili mi że lepsza deca ale chchciałbym ograniczyć ryzyko gineko.
2. A co z trenbolonem? Moze on by był dobrym połączeniem dla susty?
3. Co 4 dni kłuć suste 250 mg?
5. Czy może coś innego polecacie? Interesuje mnie długi cykl tak na około 2-3 miechy i do około 1000zł maksymalnie.


1. WIEK: 21
2. WAGA: 77
3. WZROST: 179
4. WYMIARY:
-biceps: 35
-klatka: nie mierzyłem
-udo: nie mierzyłem
-talia: nie mierzyłem
5. STAŻ NA SIŁOWNI: generalnie to z 3-4 lata ale chodziłem w kratkę(słomiany zapał) teraz siedzę w Norwegii to z nudy na poważnie zacząłem chodzić od 6 miesięcy
6. DIETA: nie mam żadnej konkretnej, ale ograniczam syf, w sumie to jem tylko steki, ryby, kure, ryż, makarony, ziemniak, warzywa i przekraczam dzienne zapotrzebowanie kiedyś liczyłem jak podliczyć do tego to że biore białko 3x białko i 2x dziennie gainera.


7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: prop 20ml+100 tab wina (2x taki cykl miałem w odstepie roku) na takim cyklu zrobiłem 9kg.
8. TRENING: 4x w tyg siłowy 3x aeroby
9. CEL CYKLU: masa, siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: prop+wino skończyłem jakoś w grudniu 2012.
11. POZIOM BF%: nie wiem
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): bardzo szybka przemiana materii, szczupły
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nadmierne owłosienie; bary, klata, plecy
15. PPM (podstawowa przemiana materii): bardzo szybka
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: nie wiem, serie 60-75 kg
-martwy ciąg: serioe 100-140 kg
-przysiad: serie 80-120 kg

Never back down .!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 568
Aha i druga sprawa ten sam mix 20ml, 15tys uj hcg i 2 paski clomu, wiek 42 lata, 3 miechy temu lecialo 30 susty 250mg. Jak to brac? i hcg tylko na koniec czy cyklicznie ladowac?

Never back down .!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Dopracuj diete a koksy odstaw. Nie ten czas jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
bez urazy kolego ale wyniki siłowe masz jak część dziewczyn trenujących,zacznij od diety bo z takimi wynikami ona leży jesteś zapewne niedożywiony,dlatego masz takie wymiary i wyniki siłowe,zacznij od wyliczenia swojego zapotrzebowania kcal dołóż na plus z minimum 500 kcal i się ruszy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2418
zamiast winstrolu dowal mety zalej sie , a na kolejnych cyklach rób redukcje lub lepszej jakości mięcho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
zalać to można się na każdym środku,kluczem jest dieta.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2418
zgadzam sie ale jego dieta kuleje,po co ma sie chłopak męczyć z szamaniem 5-6 posiłków dziennie jak lepsza droga na skróty .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
lecz dla kolegi jest stanowczo za wcześnie na saa,patrząc na jego wymiary a zwłaszcza na wyniki siłowe

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2418
może i za wcześnie , ale i tak weźmie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jest dorosły,jego decyzja.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 568
Dokładnie moja decyzja, wezme na 100%. Więc czy moze ktos odpowiedziec na moje pytania?

Never back down .!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pirates1900
zgadzam sie ale jego dieta kuleje,po co ma sie chłopak męczyć z szamaniem 5-6 posiłków dziennie jak lepsza droga na skróty .


RADA roku __ przecież każdy wie że do mety nie potrzeba szamać

jak już się zaleje to rzeźbić będzie wode w org co ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mostek i dalej cykl

Następny temat

suche usta/suchy nos-APOGEUM ZDENERWOWANIA

WHEY premium