SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy dla brata

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 154
Jeśli niewłaściwy dział, to mnie przenieście i z góry przepraszam oraz dziękuję za pomoc.

PYTANIE GŁÓWNIE DO CHŁOPAKÓW, BO CHODZI O CHŁOPAKA Myślę, że Panie się nie obrażą

Szukam witamin dla brata. Jest przemęczony, za mało śpi, za dużo pracuje. Wczoraj poszła mu krew z nosa (podejrzewam, że nie pierwszy raz).
Je trochę nieregularnie, ale dbamy, żeby jednak w miarę zdrowo.

Tak, wiem, że tabletki i suplementy nie rozwiązują problemów, ale powinny trochę pomóc. Tak, wiem, dobrze, żeby zajrzał do lekarza, ale wiem też, jak się spala przy obecnej pracy, więc jednak stawiam na przemęczenie i niedobory.

Co polecacie dla chłopaka? 32, szczupły, w tym momencie nic nie ćwiczy, bo nie ma kiedy, dużo jeździ samochodem.
Jak każdy facet nie lubi łykać niczego.

Produkt musi być BEZ: żeń-szenia, guarany, kofeiny oraz chelatów (mogą się fajnie wchłaniać, ale osobiście nie czuję ich działania).
Chciałabym, żeby był tam MOLIBDEN, bo kojarzę ten pierwiastek jako właściwy dla osłabionego organizmu.
Ja bym nie chciała też wydać na to majątku, chociaż rozważę uważnie droższą, ale solidną opcję.

TO CO POLECICIE?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
niech w pierwszej kolejnosci zrobi sobie badania krwi, podstawowa morfologie + jonogram + oznaczenie witaminy d3. od tego powinien zaczac.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 154
Jakbym go mogła przekonać... :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
a to trzeba kogos przekonywac do tego by zadbal o swoje zdrowie, lepsze samopoczucie itp kwestie? a tym samym zrzucil ciezar troski swoich bliskich? mysle, ze nie a jak jest uparty jak osiol to jak z dzieckiem, za raczke do laboratorium i zaczynamy diagnostyke, by poznac przyczyne skutkow, jakie ma.
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie wiem dlaczego nie chelatowe formy, inne oparte na formach nieorganizcznych są na poziomie przyswajalności ok do5% bo sa oaprte na tlenkach
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_VitaminALL_SPORT-opis34822.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Niestety w takiej sytuacji kompleks witamin i składników mineralnych będzie jak gaszenie palącego się samochodu butelką z wodą.

Oczywiście warto je wprowadzić w sytuacji znacznych braków żywieniowych. Jednak zdecydowanie warto skupić się na podstawach, czyli poprawie znacznych błędów w diecie i wprowadzenie zalecanej ilości godzin snu, czyli minimum 7 godzin dziennie.

Z suplementów witaminowo-minerałowych polecić mogę:

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Premium_Vitamin_Pack-opis40138.html 

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bardzo aktywny miesiąc

Następny temat

Suplementy na ból kręgosłupa.

WHEY premium