SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Supera z Greater'a

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 491 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5665
tak wiec kto stestuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1574 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23855
supre tez podrabiaja i zamiast nandrolonu jest prop,spotkalem sie z podrabiana superka

No steroids...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51576 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak trafisz na wy***ke ze spofy Po to zalozylem ten temat zeby dowiedziec sie cos o tym produkcie. Ja superki ze spofy niewzial bym bo wychodzi za drogo, wolalbym durabol.

BTW jestes jakims przedstawicielem handlowym spofy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 491 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5665
najlepszy silabolin i w dodatku tani:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
z tym że siłabolin to nie do końca to samo co superka,do tego z jakością farmadonu jak wiecie jest bardzo różnei...mozesz trafić na git partie i sie iceszysz z cyklu i możesz też stracić kase,niedużą,ale zawsze w plecy,a mogłeśto samo przeznaczyć na połowe potrzebnej superki an cykl :)

siłabolin -Etylosterol
superka -Nandrolone phenylpropionate

to chyba nie te same związki.Tak mi sie zdaje,tylko nazwąto to si raczej nie różni ... ;)
pozatym sam szczerze myślałem też nad siłabolinem,ale wlasnie te obawy o których napisalem na pcozatku tego postu co do jakości farmadonu teraz...a szkoda mi troche tracić czas,bo pieniądze jakieś wielkei to to nie są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51576 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spofa spotkalem wy***ki i to jeszce zjaakimis syfami wsrodku gretera bralem sam od kolesia co to sprowadza wiem ze jest tam cos kolo 100mg plus minus na 2ml wy***ek nie ma ja bylem zadowolny po 4 tygodnwym cyklu wbijalem 1ml e3d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51576 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Silabolin jest duzo slabszy od superki. Jest to pochodna orabolinu(doustnego nandrolonu) zmieniona spowrotem na postac iniekcyjna. Tylko ruscy mogli na to wpasc Plusem tego roawiazania sa mniejsze skutki uboczne, ale i dzialanie slabsze.

Dawno, dawno temu Ed o tym pisal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51576 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Zdjecie wina z greatera:

Zaraz dam supre tylko musze ja przerobic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1574 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23855
wlasnie gerater nie ma zbyt pochlebnych opinii,ale wydaje sie byc ok moim zdaniem...

No steroids...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51576 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Superka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak to zrobic?

Następny temat

Rezultaty cykli

forma lato