SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Super filmy z UFC!!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3805
Trzymam kciuki

Vivere militare est

...NeMo EsT CaSu BoNuS...

"...Po Co RoBiĆ SoBiE WrOgÓw , JeŻeLi MoGĘ SiĘ Od NiCh CzEgOś NaUcZyĆ..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mozna tego na ftp-a sfd ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
proponuje zebys postawil ftp trzem osobom a jakis dzien, potem kazda z tych osob postawi ftp kolejnym trzem i tak dalej. jak masz jakies normalne łącze to po tygodniu wiekszosc forumowiczow bedzie to miala.

no chyba ze to sciema z tymi filmami ...

Pozdrawiam.


Musimy być okrutni, aby stać się dobrymi, niepotrzebni są nam ludzie małego ducha – Minamoto no Yorimito.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Dobra, ale jaki to ma sens? A jak ty im to na tego ftp wepchniesz jak beda z innego miasta?. Przecierz ze srednim laczem bedziesz to dwa dni nagrywal. I napisz skad jestes plizz

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie poczekasz 2 dni ? w mojej lokalnej mamy 2 mega, wyciskam 150 kilobajtow jak jest dobre lacze takze moge sciagac ;). potem wystarczy systemem geometrycznym udostepnic i juz.

Musimy być okrutni, aby stać się dobrymi, niepotrzebni są nam ludzie małego ducha – Minamoto no Yorimito.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Wiesz, u mnie po lokalne to dochodze srednio do 700 kilo, to calkiem duzo, w sumie moglbym ftpa postawic, ale jakim cudem mialbym to zgrac do siebie, jakbys to poslal?

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8028
Mieszkam w Siedlcach i mam SDI... :((( bede Ci to wysylal pare dni. Mam lepszy pomysl, zainstaluj sobie eDonkey a ja podam Ci linki do tych filmikow, sciagniesz sobie i wsadzisz na FTP-a. OK ?

Swiat jest coraz dziwniejszy - najlepszym raperem jest bialy, najlepszym golfista czarny a Niemcy sa przeciwko wojnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
ok, czekam

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Napisz tu albo na maila

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ronowicz : jak sciagniesz to daj znac, najwyzej postawisz tego ftp'a.

Musimy być okrutni, aby stać się dobrymi, niepotrzebni są nam ludzie małego ducha – Minamoto no Yorimito.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oboz Bjj z Brazylijczykiem!

Następny temat

I po ptokach

WHEY premium