SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strzykawki %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
wygotować można i kuć noch mal

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
z zakazenia krwi wychodzi ok 2% ludzi, umiera sie nawet po 2 latach od zakazenia, ale co ja bede straszyl, lepiej kupic wypasiona strzykawke a uzywac jej non stop

pa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 151 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2867
Wolę wydać kilka groszy na nową strzykawkę niż niewiadomo co cudować, bo po co??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
widze ze mnie nie rozumiecie...

Ja tylko zadałem pytanie czy i gdzie moge dostac strzykawki podobne jak na focie tylko 2ml. i w jakiej sa cenie i bez igły. Thats all :) Chce je poprostu wypróbwac czy sa lesze od polskich i czy wpuszczaja caly sok.

A ja nie widze nic dziwnego jezeli ttos uzywa kilka razy 1 strzykawki. Po wykonanym zabiegu odcigam tłoczek i widze ze w strzykawce jest jeszcze 0,1 ml. wiec dezynfekuje igłe zamykam i nastepnym razem wywalam ta igłe zakładam nowa a strzykawka zostaje. Planuje cykl ktory bedzie sie skaldal z 70ml soku wiec trzeba jakos sobie radzic.

Oczywiscie nie chodzi tu o pieniadze co do strzykawek jak mowilem. Jezeli uwazacie ze dyskusja na ten temat nie ma sensu to skasujcie posta.

pozdro.

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
Nie chodzi mi o to ze kupie 1 strzykawe i bede z niej nap*****lal ile wlezie jezeli te strzykawki beda dobre to bede jechal jedna za druga. Nie badzcie smieszni nie o to mi chodziło.

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1835
ja widzialem fajny patent w pierwszym odcinku "Zagubieni 2" jak ktos ogladal i zwrócił uwage to wie o czym mowie. Taki mały pistolecik z miejscem na flakon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
sQs: heh..

ile zaoszczedzisz na 50 ampach??....1ml....??

gra nie warta swieczki, ale kto wie, mozesz zaczac sprzedawac lotki z zagranicy..

ps: tez uzywacie zwrotu "lotki">?

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Nie ma sensu stosować jednej wiele razy. Strzał robimy nawet do 7 dni. Jeśli zamierzasz stosować np. 3 razy jedną strzykawkę to przez 21 dni ona sobie gdzieś tam w kącie leży i chociażby się kurzy. Jeśli masz nadal sny o sterylności to zapytaj alergika ile w kurzu jest wszelkiej maści robactwa. Ten pozostały 0.1ml też ma kontakt z powietrzem chociażby. Zakażenie może mieć bardzo poważne konsekwencje, dlatego nawet w warunkach ambulatoryjnych sprzęt jest tylko i wyłącznie jednorazowy. Wiele lat temu były strzykawki szklane, które wygotowywano, ale czas pokazał, że kompletnie się nie sprawdziły.
Co do soku pozostałego... najlepiej kupić strzykawkę taką, którą wypełniasz maksymalnie (np. 2ml soku=2ml strzykawka). Wtedy straty będą mniejsze niż np. zapakowanie 1ml w strzykawkę 5 czy 10ml. Ostatecznie zamiast igły 40mm w tyłek zastosuj 25mm w bark, aczkolwiek możliwość urazu wzrasta wielokrotnie i też nie wiem czy gra jest warta świeczki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1835
ja mam taki patent, że zostawiam zawsze w strzykawce nad sokiem troszke powietrza, ktore pozniej ładnie wydmuch**e resztki soku z igły, uważam przy tym żeby nie dmuchać tego powietrza w mięsień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
50 ampach??....1ml....??

1ml?? chcialbym zauwazyc iz przy np biciu 0,5ml eod (ja tak robilem z trenem) ok 0,15 zostanie w strzykawce, co stanowi ok 30% !! to wg ciebie malo? wbijajac 20ml trena wbijesz 14. Wystarczy uzywac insulinowek i mozna tego uniknac, tyle.

a nawet wbijajac standardowo 1ml przy 50amp nie stracisz 1ml a conajmniej 5ml, znaczy ze pomyliles sie o 500%, ah zebys z takimi pomyłkami pieniadze oddawal.

Zmieniony przez - asdf0r w dniu 2006-11-05 21:16:23

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DEKA - wasza propozycja cyklu dla mnie

Następny temat

B12

WHEY premium