SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strasznie zalewa - prop+npp

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
1. WIEK: 23
2. WAGA: 90
3. WZROST: 183cm
4. WYMIARY: nie mierzę, biceps na pewno >40
5. STAŻ NA SIŁOWNI: >7 lat
6. DIETA:
-białko: 3
-węglowodany: 3,5
-tłuszcz: 1,1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: prop rok temu
8. TRENING: split, 5 razy w tygodniu + aero 15min po treningu + DNT aero 40min i brzuch

pon. nogi
wt. klatka+biceps
śr. aero 40min + brzuch
czw. plecy + kaptur/przedr
pt. barki+triceps
sob. aero 40min+brzuch
niedz. trening z poniedziałku itd.

9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: prop, rok temu
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):endomorfik/mezomorfik
13. STAN ZDROWIA: w porządku
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 1.5
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120kg
-martwy ciąg: 250kg
-przysiad: 220kg


Witam serdecznie. 4 tygodnie temu zacząłem swój druki cykl na SAA, jestem prawie w połowie, waga około 90kg, raz na 2 tygodnie dorzucam kalorii, zazwyczaj +200. Dotychczas jadłem 3400, ale zmniejszam dzisiaj do 3200. Problem polega na tym, że strasznie mnie zalewa wodą na twarzy, a od kilku dni również tłuszczem! Nie wydaje mi się, abym jadł dużo. Cheat raz w tygodniu, dietę wklejam poniżej, co do iniekcji, to prop i npp e2d po 50 mg.

Dieta:
Śniadanie:
-płatki owsiane 130g
-4 jajka
-banana

przedtreningowy:
- makaron 130g
- pierś z kurczaka 200g
- 10g oliwy

potreningu dopiero od tygodnia włączyłem spowrotem porcję białka, wcześniej tylko banan

potreningowy:
- makaron 130g
-pierś 200g

wieczorem:
-pistacje+jaja



Posiłki przykładowe, codziennie jem co innego. Tłuste mięso wyrzuciłem, co drugi dzień jadłem pistacje tylko, co wliczałem w dietę.


Nie rozumiem, czy jem za dużo czy po prostu tak na mnie działa teść? W ubiegłym roku, przy okazji 1 cyklu, również mnie podlało, ale wtedy jadłem dużo więcej (wsp. aktywności 1,7-1,8) i nie robiłem aerobów! W tym roku również przestałem trzymać stałe odstępy godzin, po tylu latach już mi się to znudziło. Chciałem pierwszy raz zrobić cykl masowy bez zalewania się, ale chyba nie wyjdzie .

Zmieniony przez - kk3 w dniu 2013-03-28 14:19:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Hmmm moze masz propa dwa razy ?? jaka firma z ciekawosci ??

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
npp db pharma + blue dragon prop

Mały błąd odnośnie iniekcji, jest e2d po 100mg, środki raczej pewne, od zawodników

Zmieniony przez - kk3 w dniu 2013-03-28 14:39:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
daj mniej wegli i wiecej tluszczy zobacz co sie bedzie dzialo, dorzuc aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Prop w ilosci 100mg/e2d(wiekszosc osob) nie zalewa, wegli i tak nie masz duzo... dziwna sprawa...

Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2013-03-28 14:55:19

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
zmien makaron na ryz i zobaczysz poprawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Ilości B/W/T, które podałeś trochę się nie zgadzają. W tej Twojej diecie to jest nie więcej jak 200g białka, węgli troszkę ponad 300 a tłuszczu z 80.
Chyba, że szamiesz po treningu ok 70g białka to jeżeli tak jest to stanowczo za dużo, organizm tego nie przerobi na raz.
W sumie ilości nie są złe, chociaż można by obciąć białko o jakieś 20g i powinno to być rozłożone na 5 lub 6 posiłków.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
Masz rację, powyższa dieta jest po prostu napisana na oko, ponieważ czasami jem 5 posiłków, a czasami 6 i nie rozkładam ich kaloryczności na sztywno. Chodziło mi głównie o składniki mojej diety i ich jakość . Sztywno trzymam tylko ilość węgli, tłuszczy czasami mniej na korzyść białka, zależy czy mam ochotę na np jajka czy kurę.

Zmieniony przez - kk3 w dniu 2013-03-28 15:34:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Trudno zgadywać co się u Ciebie dzieje. Pewnie będziesz musiał troszkę poeksperymentować.
Na początek to jadłbym 6x dziennie o stałych porach z zachowaniem mniej więcej podobnych proporcji składników w każdym posiłku. Do tego białko trzymałbym na poziomie 180-200g dziennie.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
Dziękuje za odpowiedzi, starałem sie w tym roku zmienić wątpliwe nawyki, np. wyrzucilem tłuste mięso i ograniczalem wegle, rowniez pory do sniadania i okolotr, do tego dorzucilem codzienne aero, ale jak widać wciąż to nie to. Wrócę do godzin i sztywniejszej rozpiski, makaron może byc cieżko zastąpić, bo mam trochę taniej, a jest to i tak makaron z samoliny durum, którego tez zastapiam gorskimi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
albo nic koorwa parodia w chooj zeby za saa sie lapac majac diete jak moja zona ktora wazy 53kg, a doradzanie ze 70g bialka na porcje to za duzo to juz w ogole ja p******e


ps i srodki wyj**iste w chooj, zawodnicy pierwsza liga na pewno, sam znam kilku - mowia ze nie biora blue dragon ani bp pharma bo to dla nich za mocny towar, stezenie zawyzone wiec nie ma co

Zmieniony przez - Dymq w dniu 2013-03-28 20:15:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania na bombce - prośba o ocenę

Następny temat

PROBLEM prosze o pomoc

WHEY premium