SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Straszne pocenie ;/ POCISZ SIE? wejdz tutaj....

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
Miałem kiedyś taki problem. Mi bardzo pomógł etiaxil. Cholernie piecze, ale 1 raz starcza na cały tydzień.
Kup sobie też PERSPI BLOCK. Można się przyczepić do składu, bo to praktycznie same ziółka, ale podobno pomaga. Można to kupić w aptece za jakieś 15zł/opakowanie, starczy na 15dni.

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
A może po prostu wystarczy ogolić pachy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Nie wiem myślałem że jak jest upał i się człowiek trochę spoci to jest normalna rzecz.W okresie letnim mnie to zawsze zalewa. Nie to że tylko pachy.Tylko leje się ze mnie.Nie wiem czy to normalne czy to jakiś objaw,może coś z hormonami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 67
Juz mi zaczeło pomagać jest znacznie lepiej :)
Troszke sie spoce ale nie tak jak wczesniej :)
pozdrawiam i polecam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
zgadzam sie z Ignatus,ETIAXIL jest rewelacyjny,mialem duze problemy z poceniem sie pod pachami,mimo ze je gole,zmienialem dezodoranty i nic,kupilem ten srodek mimo ze troche drogi,to przez to ze uzywa sie jakies 2 razy w tygodniu to starcza na spory czas,a co najwazniejsze pod pachami nie mam nawet kropli potu mimo ze pracuje fizycznie..polecam1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 306 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5990
użyj oldspice w sztyfcie na mnie za***iscie działa, a używałem wielu od adidasów po jakieś rexony inne wynalazki i nic tak nie działało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 63 Wiek 1 rok Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2499
Mam taki problem używam antyperspirantu w kulce. Ale wciąż się pocę , ciągle używam tych antyperspirantów i mój pot dalej śmierdzi :(
CO ROBIĆ ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 63 Wiek 1 rok Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2499
Mam taki problem używam antyperspirantu w kulce. Ale wciąż się pocę , ciągle używam tych antyperspirantów i mój pot dalej śmierdzi :( higiene osobistą mam bardzo wysoką
CO ROBIĆ ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 727
Ja mam 17 lat,waga 82kg i wzrost 180 i też sie strasznie pocę a najgorzej ręce mi się pocą co chwile co robić;/?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11
a na pocenie na plecach i torsie co poradzicie? W szczególności kiedy zakładam koszulę to strasznie się pocę. Najlepiej czuję się w czarnych koszulkach :(


Zmieniony przez - Sadek1983 w dniu 8/4/2019 3:25:44 PM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szkolenie - żywienie i suplementacja w sporcie

Następny temat

tatuaż

WHEY premium