SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stezenie 1ml teścia prolungatum

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1173

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

66

Wzrost

174

Obwód ramienia

30.5

Obwód klatki

100

Obwód uda

63

Obwód talii

84

Staż na siłowni

3lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Domowe jedzenie nie licze kalorii glownie bialka tluszcze

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Tylko sarm

Opisz swój plan treningowy

Tylko wolne ciezary i massa wlasnego ciala 1dzie lapy+bary 2dzien nogi+sadło 3dzien klata+plecy 4dzien lapy+kaptury i bary 5dzien sadlo+nogi

Cel cyklu

Massa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

6 miesiecy ostatni cykl

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15-19

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ektomorfik drobny kościec ciezko cos przybrac

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

W rodzinie tylko wujek łysy

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 424
Ps. Doskonale wiem że zeby rosnac trzeba jeść bez jedzenia to można nawet wagon sterydowy oje... i nic z tego nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Jaki masz poziom testosteronu aktualnie ?

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Masz 23 lata . Organizm działa jak lokomotywa . Wystarczy na diecie się skupić i jeść k***a jeść !
To nie sok z gumi jagód , nie wyj**ie Cię z trampek

omerta 2

...
Napisał(a)
Usunięty przez Aleks za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 424
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699736
U mnie wygląda to tak że węgli tyle ile potrzebuje ni Chu... nie zjem dlatego wiecej tłuszczy białko a wegle na koncu ;) z roku na rok + 2-3kg do przodu idą pracuję na 3 zmiany probowale teraz 6 miesiecy bez ćwiczeń przybrac sadlo ale nic z tego.
Zauwazylem że dużo lepiej idzie masa jak robię delikatne treningi i laduje ile mogę zarcia jak zaduzo zjem to potem odruchy wymiotne mam i nie przejem:/ ile powinienem


Tylko to jest tak jak koledzy wyżej napisali , z powietrza nie urośniesz . Nawet jak wbijesz wagon towaru . Widocznie dieta kuleje i tyle . To ze jadasz dużo nie oznacza ze właściwie
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35057 Napisanych postów 89948 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940953
mesja1905
Jak to Aleks ? Przecież na wakacjach nad morzem byli wielcy goście i to sterydziarze na bank.
Wystarczy wbić , reszta sama się zrobi . k***a 30 w karabinie 60 kg 20 lat za doping się bierze . Mutant masa sobie kup Kolezko . Test nie zrobi z ciebie super bohatera , patrząc na wiedzę jaka masz , będzie więcej problemów niż korzyści

I na mutant mas za wcześnie
Dieta , dieta i jeszcze raz dieta jak się za to porządnie weźmiesz żadne sterydy nie będą Ci potrzebne bo wykorzystasz swój naturalny potencjał....


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-10-01 13:43:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 424
Poziom teścia mam w granicy 451
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
To było pytanie retoryczne . Chodziło mi o to czy masz jakiś odnośnik na czym stoisz . Sprawdź jaka masz normę do tego teścia i jak wszystko Ok to szukaj innych sposobów niż sterydy .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94709 Napisanych postów 364671 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669764
Saa bez nadwyżki kcal nic nie da poza zatrzymaniem wody

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Ale żeście mu dali kubeł zimnej wody na łeb
Koleszka Matte niedożywiony jesteś i wszyscy Tobie tutaj dobrze radzą z własnego doświadczenia bo sami popełnili nie raz glupie błędy.
Miska kuleje, dasz sok i bedzie wielkie rozczarowanie + bałagan w hormonach, tylko się zniechecisz i powiesz ze Tobie genetycznie masa nie idzie tylko rzeźba


Zmieniony przez - Natan33 w dniu 01/10/2019 14:55:20
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z pryszczami na cyklu Pomocy!

Następny temat

Pierwszy cykl - Mass RX

WHEY premium