SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Steve Cunningham vs Troy Ross

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2305

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


STEVE CUNNINGHAM JUŻ W BERLINIE



Steve Cunningham (22-2, 11 KO), który 5. czerwca stoczy walkę z Troy'em Rossem (23-1, 16 KO) o wakujący tytuł federacji IBF, przyjechał do stolicy Niemiec. Świetnie znany polskim kibicom pięściarz, rozpoczął trening w berlińskim gymie Max-Schmeling-Gym. Walka z Rossem będzie pierwszą po podpisaniu kontraktu z Sauerland Event. Niemieccy promotorzy szybko doprowadzili do tego pojedynku, o który Don King bezskutecznie zabiegał przez pół roku.

- Z Niemiec mam wspaniałe wspomnienia. Dziękuje wszystkim za wspaniałe przyjęcie mnie w Berlinie. Warunki do treningu w Max-Schmeling-Gym mam wspaniałe, teraz chce się tylko skupić na przygotowaniach do tej ważnej walki - powiedział Cunningham po przylocie do Berlina.
bokser.org




Absolutnie i bezapelacyjnie stawiam na Steva! Jak dla mnie nr 1 w CW po przejściu Adamka do królewskiej kategorii. Cunn jest znakomitym pięściarzem nie widzę innej opcji jak wygrana z Rossym. W najgorszym wypadku bardzo wysokie zwycięstwo punktowe...
Po pokonaniu Rossa ( bo innej opcji nie biorę nawet pod uwagę), chciałbym zobaczyć rewanż z Huckiem bądź trzecią konfrontację Amerykanina z Krzyśkiem Włodarczykiem! Myślę ,że Steve może zdominować obecnie CW.

Ps. Cunningham bardzo dobrze zrobił odchodząc od Kinga... Dziad potrafi tylko niszczyć kariery bokserskie...



Zmieniony przez - jarzynek w dniu 2010-06-02 14:36:18

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Podoba mi się styl walki Cunninghama. Wygrał tę walkę i nie ma tutaj większych wątpliwości. Ten raz co leżał na deskach w 80% był to brak równowagi.
Oby Włodarczyk nie chciał unifikacji, bo będzie musiał oddać pas. Jestem pełen uznania dla Steve'go.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Cunningham wygra.Nic dodać nic ująć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1775
Uciekł od Kinga, ale poszedł do Sauerlanda, który też zbyt rewelacyjnej opinii nie ma. Chociaż King pojedynek z Rossem negocjował dłuższy okres to czasu, to jak pamiętam błyskawicznie ustalono wszelkie szczegóły gdy "USS" przeszedł do niemieckiej stajni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Lepszy Sauerland od Kinga. King zmarnował karierę nie jednemu zawodnikowi, a Sauerland dba tylko o swoje interesy. Zresztą jak każdy Niemiec. Niemcy to sknery i materialiści.
Ten temat jest niepotrzebny. Niby walka o pas, ale Steve wygra. Nie ma zbytnio o czym dyskutować. Chyba, że podyskutujemy o Niemcach

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
jak wyżej, wynik walki jest rozstrzygniety przed rozpoczęciem walki, pewne zwyciestwo cunninghama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
No,a do tego dochodzi jeszcze,to,że Cunningham jest lepszym bokserem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Fakt Sauerland może i nie ma super opinii ale nie stopuje walk swoich podopiecznych jak to robi Don. Nie raz zastanawiałem się dlaczego on dał tyle szans naszemu Andrzejowi Gołocie, Andrzej dostał trzy walki pod rząd o mistrzostwo świata! Czy to nie jest trochę dziwne? Czy King rzeczywiście miał ogromny sentyment do naszego rodaka czy być może łączyły ich również jakieś interesy poza sportowe ?...

Swoją drogą co byście powiedzieli o trylogii Cunningham VS Włodarczyk??? Ja osobiście uważam ,że przynajmniej na razie Krzysiek nie podjąłby tego wyzwania...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Diablo vs Cunningham-nie na razie,nie widzę atutów w tej walce Krzyśka,ale kiedyś,kto wie.najpierw obrońmy chociaż raz pasek.

Co do Gołoty JW,też tego nie rozumiem i mam pytanie czy był kiedykolwiek taki bokser,który stoczył trzy walki pod rząd o pasy prestiżowych federacji oprócz Gołoty ?.

IBF Byrd

WBA Ruiz

WBO Brewster.

A jeszcze gdyby Gołota pokonał Austina miał mu King załatwić walkę z Valuevem !!!

Nie wiem jakie układy miał King z Gołotą,ale Gołota naprawdę nie mógł na Kinga narzekać.

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-06-03 15:59:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
Tak tylko, ze podobno King załatwił Andrzeja podczas walki z ruizem. Werdykt tej walki to był jeden wielki wałek, Gołota przed walka z Ruizem powiedzial ze jak wygra pas mistrza swiata w tej walce to konczy kariere. King sie chyba przestraszył, ze nic na gołocie juz nie zarobi i "siłą perswazji" wpłynął na sedziow punktowych.





na tym filmie przed werdyktem nerwowość Ruiza i jego narożnik (Norman Stone w szatni ), zadowolenie w narozniku Gołoty, komentatorzy stacji amerykanskiej pewni wygranej Gołego ustawiaja już Golote z Vitalijem Klitschko typuja kto by wygral jak Andrzej bedzie bronic pasa przeciw niemu w nastepnej walce(wsluchajcie sie, padaja tam slowa propozycji tej walki), a Don King jeszcze przed werdyktem podszedł blisko naroznika Ruiza, zeby po werdykcie pogratulować mu zwyciestwo, a nie patrzec w oczy Andrzejowi. To było widać po jego zachowaniu, ze on wiedział kto wygra ta walke "na punkty" u sedziow. Wiec z tym dobrodusznym wujkiem donem kingiem nie popadałbym w euforie. Zalatwial Golocie walki o mistrzostwo swiata bo na gołocie mozna bylo duzo zarobić, wielki facet, dobrze wygladajacy (za czasow swietnosci super sylwetka, twarz mordercy), byl nieprzewidywalny, ludzie go znali i byli ciekawi "co on to znowu wykręci". Niby Golota u kinga dostawal szanse o pas, ale kto wie, czy nie mowiloby sie o andrzeju "były mistrz swiata" gdyby nie byl w stajni kinga a nie otrzymal 4 propozycji, ale jedna z byrdem czy ruizem i by ja wygral na punkty, bo sedziowie oceniliby ta walke tak jak ona wygladala

Zmieniony przez - Sandwich16 w dniu 2010-06-03 17:42:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
No tak,tyle,że u Kinga byli jeszcze lepiej rozpoznawalni wbrew pozorom pięściarze,a tylu szans nie dostali.

Steve Cunningham (22-2, 11 KO) już jutro stanie przed szansą wywalczenia po raz drugi tytułu IBF w wadze junior ciężkiej. W przerwie pomiędzy treningami znalazł czas na krótki wywiad, w którym odniósł się do dwóch Polaków - Krzysztofa Włodarczyka (43-2-1, 32 KO) oraz Tomasza Adamka (41-1, 27 KO).

- Nie widziałem jeszcze walki Włodarczyka, ale jestem szczęśliwy z jego zwycięstwa. Moim zdaniem powinien wygrać już za pierwszym razem, jednak dostał drugą szansę i zrobił to co do niego należało - tak Amerykanin skomentował ostatni występ "Diablo".

Cunningham odniósł się także do wygranej Tomka nad Arreolą i jego potencjalnych szans w starciu z Davidem Haye (24-1, 22 KO) - Arreola jest leniwy, do tego zawsze wychodzi z nadwagą, dlatego wiedziałem, że wygra Tomasz. Nie mógł wdać się w wymianę tylko miał boksować, zrobił to i zwyciężył. Myślę jednak, że w walce z Davidem górą byłby Anglik. Haye jest dużo silniejszy niż Adamek i bardziej atletyczny. Mógłby wygrać przed czasem, choć Tomasz naprawdę potrafi przyjąć i pojedynek mógłby potrwać pełen dystans - zakończył obchodzący niedługo 34. urodziny Steve.

bokser.org

Cunn nie ma racji

Haye jest stasznie ograniczony w niektorych aspektach,a jego wady pokazał Fragomeni.



Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-06-04 11:00:53

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-06-04 11:01:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
cunningham mial cos do ciezkiej przechodzic i chyba mu sie juz odwidziało, a szkoda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ernesto Hoost - Trening

Następny temat

Rozmiar rashguarda/komfort

WHEY premium