SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydy- skutki uboczne a wiek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja miałem tak że zatrzymało mi na 182cm a, w wieku 23lat jak przestałem chodzić na siłkę a ćwiczyłem KB to wleciało jeszcze 5 cm
ale w temacie nie chodzi o sam wzrost bez saa


Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2012-04-30 12:58:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3599
Dokładnie, jeden będzie jadł towaru sporo i ćwiczył siłowo i będzie szedł do góry, drugi będzie jadł placki mamy i spał cały dzień i 165 ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
genetyki nie przebijesz_rzecz w tym abyś nie miał zapisanego wrostu 180cm a z powodu uzywek urósł do 170 max ___ ciężki trening siowy intensywny sprawia iż chrząstki stawów się utwardzają i są na to dowody, a za posrednictwem tego budowa nabiera kształtów karłowości_____złe odżywianie zła profilaktyka podczas ciąży itp też mają istotny wpływ na osiągnięty wzrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 372 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4447
No dobrze ale to o młodocianych a facet który ma 40-50 lat i weźmie się za kox? Co on ma do stracenia?

Zmieniony przez - KrystianeK w dniu 2012-04-30 13:16:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wątrobę, nerki, trzustkę, tarczyce... to ma do stracenia. Sterydy to nie cukierki i zawsze zostawiają jakiś ślad w organizmie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wystarczy że przekręcisz 20 i działasz na tych samych zasadach co 40 no może on ma wolniejszy metabolizm, a powyżej 50 to juz same plusy jeli chodzi o grzmocenie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
Tadeusz napisze prosciej. Mam kolege ktory wali orale i chleje jednoczesnie a z waroba problemow nie ma. CZy to znaczy ze meta+alko jest obojetne dla watroby?

The issue of anabolic steroids and bone growth has
been examined in both young and adult populations.
In both populations, androgens have been
successfully used as part of the treatment for growth
delay (Albanese et al., 1994; Bagatell and Bremner,
1996; Doeker et al., 1998), and for osteoporosis in
women (Geusens et al., 1986). Androgens are biphasic in that they stimulate endochondral bone
formation and induce growth plate closure at the end
of puberty. The actions of androgens on the growth
plate are mediated to a large extent by aromatization
to estrogens (Vanderschueren et al., 2004; Hoffman,
2002). Anabolic steroid use results in significant
elevations in estrogens thought to impact premature
closure of the growth plate. The acceleration of
growth in adolescents treated with testosterone has
raised concern
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3599
Nie. Ale napiszę prościej, są ludzie którzy nie walą towaru i przestają rosnąć w wieku 16 lat.

Zmieniony przez - Tadeusz w dniu 2012-04-30 20:07:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
a co to ma do rzeczy? masz art na podstawie badan ze androgeny chamuja wzrost jesli sa brane w mlodym wieku ty dalej krecisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3599
Ja też Ci mogę dać wycinki do różnych artykułów, gdzie niekoniecznie badania odwzorowują prawdę. Jeden rośnie na towarze drugi nie. Nie pamiętam od jakiego wieku Arni brał stuff ale 13? 14? Mało ważne, miał 188 w peaku, ni ch**a że jakby więcej spał i nie bił towaru to by miał 220.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10 deki 20 teścia 1cykl jak brac odblok?

Następny temat

Clenbuterol Aplha

WHEY premium