SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydy anaboliczne - stosowanie przez środowisko, presja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PsychoDad moze to i dobrze ze go tu skierowali. od takich dziadkow jak ja (i ty ) uslyszy ze chce zrobic glupote. Moze da mu to do myslenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 233
Anonim
Wyjasnie cos- moje odpowiedzi kierowane sa personalnie do osoby zadajacej pytanie. I moje stwerdzenie NIE BIERZ w tym przypadku kierowane jest bezposrednio do uzytkownika xKusti - Cwiczebolubie juz wyjasniem ci dla czego.

Znowu nacinol mi sie enter

XKusti ma 20 lat i depresje- 1,5 roku ciezko zapiernicza a mimo to dalej ma sylwetke chodo tlusta z brzuchem jak klata jego wyniki na lawce to mniej niz 60 kg nie dziwie sie ze chce cos zmienic. Jest w wieku moich dzieci.
Szuka w zlym dziale. Mowie NIE BIERZ i nie sluchaj kumpli z silowni. Szukaj odpowiedzi gdzie indziej. Zastanow sie co robisz zle. 184 cm 85 kg wagi gdzie jest blad ze nie wyciska 90 kg - odpowiedz- dieta sposob treningu - odpowiedz prawidlowa - nieprawidowy tok myslenia brak soku.
Wzoruj sie na dobrych przykladach nie na patologi ( tak jestem patologia sportowa JA nie on )

A zeby mu pomoc - proponuje inny temat - xKusti napisz jak cwiczysz jak jesz i co a pomozemy ci ulozyc plan bez koksu aby robic progres.



Zmieniony przez - SpiroDuck w dniu 18/06/2021 19:27:27


Nigdzie nie pisałem, że nie wyciskam 60kg. Mój PR to 100kg x1, z czego jestem dumny, choć dla wielu to prawie rozgrzewka, 85kg x3. Żadnej depresji też nie mam, wyglądam lepiej, niż wyglądałem, jak zaczynałem. Jednak temat odnosił się do presji z zewnątrz ze strony znajomych, którzy na sterydach doganiają mnie w osiągnięciach w znaczącym tempie. Od czasu rozpoczęcia tematu już sobie poukładałem w głowie. Dziękuję wszystkich za wpisy i zdecydowałem, by skupić się na sobie i na rozwoju własnego ciała. Konsekwencje wejścia na bombę nie są dla mnie, więc nie mam zamiaru brać sterydów jak moi kumple.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Bardzo dobre podejście, decyzja
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
presja ? każdy ma swój rozum i wie jak go wykorzystać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 587
Dziwne. Nigdy się nie spotkałem z presją. Co więcej w gronie koksujacych raczej unikamy tematów przy osobach "czystych" a już napewno ja i moi koledzy nie rozmawiamy o tym poza swoim "kumatym" gronem.
Pierwsze słyszę, może czasy się tak pozmieniały....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Teraz takie czasy, że lepiej mordy nie otwierać bo nie wiadomo z kim się gada i kto jeszcze tego słucha
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl dla 39 latka

Następny temat

Badania porada

WHEY premium