SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydy a Zdrowie??!!??1

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm wiekszosc tych co pisze ze ma 16 lat i cwiczcy 3 miechy i nic nie bralo to klamstwa jzu s apo metce albo omce stary tera z15 letni kolesie kupuja mete i wp*****laja bez cwiczen za kilka lat to bedzie powazny problem u nas 30 na 50 16 latkow juz koksowalo takie foruk to informacje tak jakby info z wyzszej polki i nie kazdemu chce sie po nie siegac a szkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1048 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6771
a wy dalej swoje jak jestes uzalezniony to na odwyk sie wybierz...

.:: czlonek mafii nadgryzionej tablety ::.

-== Reprezentant Barlineckiej Drużyny Kolarzy ==-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6682
na detox

Konstytucja Rp art. 5 ust. 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
on za duzo respa nie ma to go mało kosztować będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi juz nie pomaga wale 50 koki i lipa 2 procent
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
Niestety ilosc mlodych ludzi bioracych kox w Polsce rosnie. Ma to zwiezek z subkultura zwana dresiarstwem. Mieszkam w Krakowie , gdzie skala tego zjawiska jest niewyobrazalna . Cracovia vs Wisla ... szacuje ze po obu stronach jest po kilkanascie tysiecy "wojownikow" . Zasada jest taka : im bardziej brutalny jestes , im wiecej zebow wybiles i kos ozeniles, im bardziej sie ciebie boja tym wiekszy masz szacunek. Walki po 20 osob to normalka, solowki , ustawki. Dzieci patrza sie na tych nakoksowanych kretynow i sami tacy chca byc. A jak juz raz sa duzi i zostali zauwazeni , to juz niemoga sobie pozwolic na to zeby stracic w oczach swoich ludzi, ziomkow. Niechce uogolniac ale przypuszczam ze 95% tych cykli jest przeprowadzana bez jakiejkolwiek wiedzy, a cykle rozpisane sa przez dilerow , ktorzy wiedza o koxie mniej od mojej mamy Do tego dochodzi sprawa dragow,alkoholu i innego typu wspomagaczy. Oni cpaja non stop a do tego koxuja ... ale oni wiedza co robia bo pzreciez maja juz 15 lat !!! Nawet niezawsze tyle :] Sa tacy co wdupcaja mete niechodzac na silownie, wdupcaja bo chca miec "korbe". Koles zjada 4 tabsy metki po czym idzie na melanz na***ac sie i nacpac. Skutek jest taki ze potem lata po NH i zeni kosy :] Wielu z nich chwali sie tym ze ma rozstepy i ze wlasnie walneli sobie 2 szoty omki. Potem sa wielkie dramaty i programy w stylu tych na TVN gdzie narrator powaznym glosem czyta kwestie "To oni, przez wiekszosc zwani karkami, uzaleznieni od sterydow, agresywni i niebezpieczni dla srodowiska. Stanowia za grozenie dla spoleczenstwa. A wszytsko to przez co??!?! Tak prosze panstwa!! MAcie racje !! To wina sterydow!!!" No prosze was jak to ogladam to mi sie smiec chce. To nie wina sterydow bo one byly sa i beda. To tak jakby zrzucic cala wine na noze bo ludzie sie nimi tna Ktos kto umie noza uzywac ani niezrobi krzywdy sobie ani innym. Wina lewy w glupocie tych mlodych ludzi i srodowisku jakie ich wychowywalo. Wczoraj 17 latek miszkajacy umnie w bloku na 10 pietrze powiedzial mi ze odchudza sie i bierze TERMALA. Zamowil sobie z netu wszytsko spox, pytam sie o dawke .............25 naraz slodko nie???? Tlumacze d****owi co zrobil a on dalej swoje :]Mowilem im juz kiedys chcecie brac, bierzecie przyjdzcie domnie. To wam poradze zebyscie sobie krzywdy niezrobili i zeby wam cos zostalo z tego. Kiedys sie przejmowalem teraz juz nie

Wiec jaki jest moral tego postu??????

maciek1986 - czytaj to forum i sluchaj rad ... bo kazdy tutaj (a przynajmiej wiekszosc) orientuje sie w kwesti sterydow wiecej niz Ty. Glupota z Twojej strony bylo by lekcewarzenie ostrzezen. Pytaj a dostaniesz odpowiedz. Kazdy kto rozpisuje Ci jakis cykl wie ze w jakis sposob szkodzi on zdrowiu ( to jest oczywiste i nikt tego nieneguje), ale sa one rozpisywane tak aby dac jak najlepszy efekt przy jak najmniejszych skutkach. Wec nie sluchaj globbo i mysl o cyklach , pzreczytaj 1000 artykolow a wtedy sterydy zaszkodza Ci mniej bo wezmiesz mniejsze dawki, w odpowiednim czasie i zodpowiednimi srodkami pomocniczymi. Pozdro dla ciebie.

globbo - fakt jest faktem masz jakis problem, albo myslisz ze pozjadales wszystki rozumy. Niezdajesz sobie sprawy z wiedzy ludzi udzielajacych sie w tym dziale. Sa lekarze, zawodnicy i wieloletni "koxiarze" , ktorzy wstrzykneli sobie tyle stufu co ty na oczy pewnie niewidziales. Latwo jest powiedziec "jestescie glupcami bo bierzecie" bez zaglebienia sie w sedno sprawy. Udowaniasz nam cos czego niemozesz udowodnic, NIEMASZ ARGUMENTOW !!

Pozdro

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
"Dla sportowca ostatnią rzeczą, która go obchodzi to konsekwencje zdrowotne."

Uriel wie coś o tym

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
"Co z ryzykiem naglej smierci podczas kuracji"

Naczytał się o insulinie

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 521 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19374
HK mam argumenty tylko ty jestes zbyt slepy zeby je dostrzec ale dostrzezesz, kiedys...
https://www.sfd.pl/temat183984/ 

globo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
Widze co sugerujesz, kazdy z nas o tym wie. Mam wrazenie ze uwazasz nas za kretynow. Alkohol tez sie sprzedaje , a jest szkodliwy. Pieniadze pieniedzmi , ale odkad jestem na tym forum (a jestem juz ze 2 lata) niewidzialem zeby ktokolwiek awial kogos do brania sterydow wciskajac mu swoj stuff. Jestem dorosly i swiadomy , ze chce zrobic cykl... i co wyczaruje sobie caly stuffik?!?!

Pozdro

Bóg, Honor, SFD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

**PyTaNkO**

Następny temat

8 tyg cykl co sadzicie

WHEY premium