SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydy a Zdrowie??!!??1

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki aleks odbijam organizm kazdego czlowieka jest inny i inaczej reaguje u niekrorych tesc otworzy pory zwiekszy wydzielanie loju na tylze ze beda mieli parchy na plecach a u innych bedzie to wmniejszym stopniu sam mam kupla 4 cykle boldeon oxa deca tescie winko tabl i pare innych zaczynal w wieku 16 lat teraz ma 18 idealna cera i zero zmian tradzikowych na ciele nie wiem jak serce nerki i inne ale ten wyjatek nie potwierdza reguly ze akdzy musi miec syfy moim zdaniem saa to uliczka ale nie jest ciemna dla kazdego jak wezmiesz za duzo gripexu to tez bedziesz mial problem z watroba przekroczysz dawke i tak cie ***nie ze po winku ktore ciabniesz 4 tygodnie tak cie nie ***nie wiem wiem sam robilem sobie proby i mialem kolo 80 a teraaz spada an po gripexie przywoza karetka z ostrym zatruciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 521 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19374
Dalsza dyskusja jest bezcelowa. Pisalem juz, czytanie ze zrozumieniem! Trabie od godziny albo lepiej, ze wciskacie ludziom kit, ze skutki uboczne mozna zniwelowac. NIE MOZNA! Mozna zniwelowac pryszcze i takie tam ******ly ale nie te poważne skutki uboczne. A powiedzenie "branie z glowa", nie no rece opadaja..................

globo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3615 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
globbo - a skad sie biora te wszystkie skutki uboczne? Z BRAKU EDUKACJI.. cisnienie, przerost lk serca, prostata, zoltaczka, ginekomastia.. myslisz, ze te skutki wystapia predzej u doedukowanego anizeli tego co nie ma o tym pojecia? gdyby wszyscy mieli dostep do forum a my dalej bysmy przekazywali prawde i trzymali wodze, to w szpitalach nie byloby tylu mlodych ludzi, ktorzy zaluja, ze brali i sieja publiczny zamet jakie to SAA sa zle i szkodliwe.. czy na prawde nie dostrzegasz sensu naszych porad? bez nich na pewno w szpitalacch lezaloby wiecej malolatow, dalej uwazasz, ze to nie ma sensu i jest bee? lol!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3615 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
my tu propagujemy bezpieczne dawki - takie, ktore MINIMALIZUJA mozliwosc wystapienia skutkow ubocznych.. czy na prawde widzisz w tym tyle zla? mi sie wydaje, ze po prostu nigdy nie przyznajesz nikomu racji kiedy sam starasz sie miec jakas swoja, nie zawsze sluszna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
to wypisz po myślniku o co ci chodzi bo ja jakoświdze że chłopaki przedstawiająnowe argumenty że nie masz pełnej racji a ty powtarzasz ciągle to samo.


edit sory e-lite nie widziałem że coś napisaleś

Zmieniony przez - niwix w dniu 2005-02-04 23:48:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
on jest jka moja mama cytuje jestes chory bo sie szpryjuesz bialkiem kolejny cytat jestes senny i zmeczony bo sie bialkiem szprycujesz a jest lekarzem i dobrze wie ze to nie od tego tzn chyba nie wie globbo on jest utwierdzony w swoim przekonaniu ze saa to zle jest tylko czemu oxe daja 5 letnim dziecia a metke chorym na raka i 80 letnim babcia wszytko zalezy od dawki wieksze dawki nosia za soba wieksze ryzyko i wlasnie tzw branie z glowa jest ***ana prawda chesz tego czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 521 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19374
STWARZANIE POGLAD, ZE KURACJE ROZPISANE PRZEZ WAS I WIEDZA ZDOBYTA NA TYM FORUM GWARANTUJE BEZPIECZNE, POZBAWIONE SKUTKOW UBOCZNYCH UZYWANIE STERYDOW.

globo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Globbo cos ci powiem bo mi sie przypomnialo wlasnie
Nie przypomne sobie dokladnie kiedy ale ok 4-5 lat temu dalem taki sam post jak ty.Juz nawet nie pamietam czy tutaj czy na K** czy jeszcze gdzies indziej.To samo nastawienie, sterydy zabijaja itede.Pozniej jakos zaczalem o tym duzo czytac i dzisiaj mam do tego zupełnie inne podejscie.Nie zdziw sie jak za jakis czas ci sie odwidzi to co napisałeś
Poza tym mysle ze twoja rola w tym poscie juz sie skonczyła.I tak nikogo nie nawrócisz, mysle ze warto dac sobie juz spokoj.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 521 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19374
shelong bo twoja mama nie wie ze jestes chory bo sie szprycujesz, nie wie ze senny i zmeczony bo sie szprycujesz. A jak chcesz bezpieczne dawki to bierz te ktore biora chore na raka kobiety, zobaczymy jak urosniesz tylko jeszcze pomysl ze one maja w perspektywie miesiac zycia wiec nie musza sie obawiac koksow zbytnio. Druga sesje bierzesz, tak? jeszcze malo wiesz ale wszystko przed toba, widze ze koledzy z forum wykonali dobra robote, kolejny slepo wierzacy fanaty w sekcie, trzymaj sie chlopakow z forum to nic ci nie bedzie buehehehe Zywy przyklad...

globo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
sekta najwyzsza prawda

hihihi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

**PyTaNkO**

Następny temat

8 tyg cykl co sadzicie

WHEY premium