SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Starośc nie radość ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 55 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 289
1. WIEK:47
2. WAGA:90
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps:44
-klatka:119
-udo:68
-talia:85
5. STAŻ NA SIŁOWNI:od 7 lat, były przerwy
6. DIETA:
-białko:1.8-2g
-węglowodany:5
-tłuszcz:ponad gram
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:zero
8. TRENING:staram się 3/4 razy w tygodniu, czasem więcej jak praca pozwoli
9. CEL CYKLU:poprawa życie ogolnie...
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:gdzies od 12 do 15% zalany nie jestem widac 4 kostki :P
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):ekto
13. STAN ZDROWIA:b.dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:mi to nie grozi jestem łysy :D
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:145
-martwy ciąg:210
-przysiad: 180

Witajcie, mam 47 lat, moje zycie zaczeło się zmieniać po 40 roku życia, spadki libido, przemęczenie, sennosc, to nie to samo co kiedyś... Robiłem sobie badania hormonalne
Prolaktyna norma 4,6-21,54 mam 14
FSH norma 1.4-9.3 mam 6
LH 1.5-9.3 u niego mam 5.3
Estradiol 0-39.8 u niego mam 20
Tesc całkowity 2.8 - 8 u MAM 1.9 !!!

Sami widziecie test nisko, byłem z tym u endo, powiedział że jest możliwosc terapii HRT, ale ja powiedzialem ze sie bede leczyć na własną rękę, mam dostęp, chciałbym zacząć bić enanta, ale na czas nie określony, nie wiem przez 3 miesiące a może nawet i 3 lata :) Co sądzicie jak to rozpisać? i czy wbijac HCG podczas cyklu bo niektórzy mowią że tak a niektórzy ze nie potrzebne ;p

Zmieniony przez - karwar w dniu 2015-08-22 23:56:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a młodość nie wieczność

a czemu nie chcesz, żeby lekarz prowadził? Dostaniesz apteczny test, świeżutki pachnący, prosto z półki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
zioekt tu ma całkowitą rację mogłeś mieć dostęp do apteki , a wybierasz środki ug , nie rozumiem trochę twojego toku rozumowania.
Nie chodzi tylko o omkę czy prolo ale hcg, symex, tamox , clomid , norprolac, zawsze masz w lepszej cenie 100% ori.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jak wyżej, apteka to apteka. Recepty za free, cena przystępna. Nie marudź tylko korzystaj z opcji z lekarzem

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Bierz recke na nebido do tego cypio z pod lady i zyc nie umierac byle lekarz byl kumaty.
Ps.panowie jestesmy Polakami htz a nie hrt

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 55 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 289
no tak ale lekarz da mi małe dawki, które podziałają w jakims stopniu na libido ale slabo na mase miesniową, co do srodkow to tak mam dostęp bardzo dobry, kumpel mi proponuje enan 250mg e4/e5d co sądzicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
prolo z apteki + enan ug i siema

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie,a jak odmuwisz lekarzowi to będziesz hcg musiał kupować od kumpla, IA od kumpla, itd, wszystko co potrzebne będziesz musiał motac na czarnym,a nawet jak nie chcesz brać apteki bo nie,to wykupiony apteczny towar jeść nie wola,a zawsze to apteczny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 55 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 289
hmm to może się zdecyduje na to htz, lekarz mówi że niema sensu podawać mi clomidu i hcg, trzeba uderzyć z testem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale nam chodziło nie żebyś próbował z hcg czy clomem coś działać zamiast testa, ale że jak będziesz na syntetyku, to będziesz miał dojście legalne do wszystkiego, jak chcesz cyklować to hcg IA dosti, są potrzebne, nie odmawia się złotej rybce w spełnianiu marzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 55 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 289
lekarz proponuje mi prolo 200mg co 7 dzień, mogl bym jeszcze do tego dodać enan z ug ? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejny cykl masowy

Następny temat

Jaki propionat ?

WHEY premium