SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stanazolol ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
Witam dostałem z tego co wiem stanazol jakiś. Kompletnie się na tym nie znam. Pomocy!! czy to oryginał czy jakaś lipa ?? są to białe tabletki z napisem LK bez smaku. Bardzo łatwo się rozpuszczają. Nie kruszą się są twarde
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
iceman5005 nie martw się ja pytam bo prosił mnie o to kolega mnie nie interesuję doping ;) A i mam 17 lat jeśli to dla ciebie takie ważne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 260 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12893
Wywal :)

Silnoręki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
Ale na serio mówisz czy jaja sobie robisz mogę to zwrucić jak lipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 226 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12340
ale jak dostales?? co chcesz od tego osiagnac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 260 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12893
W prezencie od mikołaja dostał tylko ze trochę za wcześnie hehe :)

Silnoręki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 226 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12340
ja tak naprawde nie rozumiem o co chlopakowi chodzi, ja to odbieram tak ze on mysli ze dostal jakiegos suppla od kolegi i pyta czy mozna go brac... jak mozna qur*** chciec cos brac bez najmniejszej wiedzy, a skoro wiedzy brak to i doswiadczenia w tym sporcie brak....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
Nie żartujcie sobie jak ktoś ma wypowiadać się nie na temat to niech nie wypowiada się w ogóle. Za 100 tab mam zapłacić 100 zł nie wiem czy to dobra cena i czy to jest dobre dla tego chcę się doradzić ludzi co się na tym znają a nie jak np: djazis22. Efekty siła masa nie koniecznie. A więc jeszcze raz są to białe tabletki pododne do metanabolu , jest na nich wyciśnięty napis LK nie kruszą się bardzo łątwo się rozpuszczają są bez smaku. To miał być niby stanazolol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 226 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12340
poprosimy ankiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
Możesz wyjaśnić dokładniej jaką ankietę ?? wiesz sorry ale ja jestem tu nowy więc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 226 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12340
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Po hooy ankiete,masz winstrol firmy lyka labs tabletki 10 mg smak tu nie ma nic do rzeczy to Ug wiec moze smakowac nawet gównem jak dosypia ,co do ceny jest ok.Firma juz długo na rynku czasem lipa lecz ostatnie wypusty są okej,metka działała
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki ph ??

Następny temat

Dieta+prop+wino czy dobrze ?

WHEY premium