SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stanabol BD FAKE/REAL!!??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1502


Panowie takie pytanko jest,wyczytalem na stronie www.britishdragon.com ze w oryginalnej paczce stanabolu 10/50mg/100tabl.powinna znajdowac sie sylikonowa zaszetka,taka jak na zdjeciu pozniej.Towar wyglada 100% legit ale poza tabletkami w srodku niczego nie znalazlem,czy to znaczy ze towar jest jednak fake?Napewno nie jeden z was juz to mial, co zawierala wasza paczka??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1502
Dodam ze tabletki nie są w paczce luzem,znajdują sie w dodatkowej przezroczystej paczuszce(nie wiem jaka jest prawidlowa nazwa)w kazdym razie dostajemy w niej amfetamine:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
dil ukradł ci pochłaniacz wilgoci, stary ja bym go za .... powiesił

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1502
Nie zalezy mi na pochlaniaczu, jednak troche mnie dziwi jego brak na stronie http://www.britishdragon.com/authenticity.asp jest wyraznie napisane:"All bags of British Dragon Pharmaceuticals tablets have silica gel dessicant packets in them. The silica gel packets are made of white paper with a glued and pressed margin on 3 sides. The British Dragon seal is printed in black. The packet is approximately 30mm wide by 45 mm long."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 50165
Myślę ,że jakoś ci tym pomoge:P MAM TAKĄ PAKĘ W DOMU 100 tabs/10mg i pochlaniacz jest a towar legit juz kopie i to niezle!!Tablety twarte jak cholera sprawdz swoje?? Nie spróbujesz nie poczujesz!!

POZDRO BYQ-u
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
czasami nie ma torebki, pochlaniacza, zalezy jak transportowano towar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
raz jest raz nie ma...
wszystko zalezy od zrodla jesli chodzi o jakosc stuffu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tego co pamietam to torebka jest zaprasowana do okola. cociaz to tez od dila zalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
zależy od transportu.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1502
A po jakim czasie powinienem zauwazyc efekty(wzrost sily,poprawa definicji)?Bo martwi mnie brak tego pochlaniacza,jesli go nie ma znaczy ze nie pochodzi bezporednio od BD tak na logike,ale czy mozliwe ze ten towar jest gdzies wczesniej przepakowywany,przeciez wyglada elegacnko(z zewnatrz),tak jak oryginał...<hmmm>
Pozdro Chlopaki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
Działanie: silnie odczuwalne od ~10dnia

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia- chyba

Następny temat

Thermal + T3 + Clen

WHEY premium