SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stacki - który najlepszy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
xtreme stack niesamwoicie pobudza,na treningu latasz.mocny jest to fakt,brany rano na czczo powoduje przez jakis czas troche mdlosci ale dla mnie konkret.ja juz od dawna nieklade nacisku na ciezar.ale z treningu na trenig szlo lepiej.czulo sie to w ciezarach.storm tez bardzo dobry.mnie crevo nieruszlo wcale niewiem czemu.szkoda ze juz niema w obiegu 1ego xpanda.

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
masa zalezy glownie od kalorii, a nie od stackow. na koniec cyklu, czy bedzie to cykl na mono, czy cykl na x-pandzie - efekty będą powrownywalne. oczywiscie komfort treningu na stackach i pojedynczej formie kretki jest zdecydowanie inny. x-treme stack dobry, ale jest to towar dla doswiadczonych wyjadaczy. bardzo mocno pobudza i ja zabawe z nim zaczynalem od niecalych 2/3 porcji.

dobrym rozwiazaniem jest polaczenie stacka z pojedyncza forma kreatyny (mono, jablczan itp). np crevo/hp/xp/... + mono, gdzie stac przyjmujemy tylko w Dt tylko przed treningiem, a mono o pozostalych porach.

zapraszam tez dodzialu z testami - tam sa informacje z pierwszej reki na temat dzialania stackow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
1 porcja staku kaizenowskiego przed treningiem poczesala mna strasznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
ja mimo wszystko bralem stacki tez w DNT.ale sa rózne sposoby i kazdy działa. xtreme stacka bralem normalnymi porcjami.czasem chyba az zbyt normlanymi bo wyszlo mi 40 porcji a nie 50.ale az chcialo sie isc na trening po ciezkim dniu w pracy.czasem to juz mi sie wydawalo, ze oni czegos tam mocniejszego dosypuja

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
bo dosypują - moim zdaniem na bank. i nawet chyba wiem co.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-03-26 23:25:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1912
haha :P no możliwe nigdy sie nie dowiemy co tak naprawde jest w tych suplach
teraz to robią takie zabawki że ja ******le
gorzej niż chemia ale igieł nie lubie :P
a Storma też przed treningiem? czy po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
to widze, ze nie tylko ja miałem takie odczucia. napewno jeszcze kiedys spróbuje tego cacka

wal przed,a po - mono/jabłko/cee/itd

Zmieniony przez - RIDDLE w dniu 2008-03-26 23:29:40

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1912
Zmieniony przez - Stefan_sc w dniu 2011-03-18 02:30:14
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 296 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4291
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak dlugo mozna jesc bialko?

Następny temat

Cykl na masę - doradźcie

WHEY premium